تدابیر نوروزی سازمان تاکسیرانی و اتوبوسرانی پایتخت

 

 محسن هرمزی با تأکید بر اینکه هر چه به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم، تقاضای سفر افزایش می‌یابد، افزود: تقویت خطوط شبانه‌روزی اتوبوس‌های تندرو و خطوط اتوبوسرانی منتهی به مراکز مهم خرید و نظارت میدانی و هوشمند، بخشی از تمهیدات ویژه‌ برای تسریع و تسهیل در جابه‌جایی شهروندان در روزهای پُرتردد پایانی سال است.

وی با بیان اینکه شهروندان می‌توانند از خدمات ناوگان اتوبوسرانی تا ۱۱ شب در خطوطی که به مقصد بازارها و مراکز مهم خرید منتهی شده یا از مقاصد مذکور عبور می‌کنند بهذه‌مند شوند، اظهار کرد: خطوط ۹ گانه اتوبوس‌های تندرو که به صورت شبانه‌روزی فعالیت می‌کنند نیز تقویت خواهند شد و تا پاسی از شب به شهروندان خدمات‌رسانی می‌کنند.

خبر مرتبط
مردم نگران نباشند/ اطلاعیه مهم درباره پرواز هواپیماهای نظامی در البرز

روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در خصوص پرواز هواپیماهای نظامی در آسمان استان البرز اطلاعیه‌ای صادر کرد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به تقارن روزهای پایانی سال با ایام ماه مبارک رمضان از افزایش زمان فعالیت و تقویت ناوگان اتوبوسرانی از ۲۱ اسفند خبر داد و تصریح کرد: خدمات‌رسانی ویژه ناوگان اتوبوسرانی در روزهای ‌پنجشنبه و جمعه آخر سال به شهروندان برای زیارت اهل قبور نیز به صورت خاص دیده شده است.

بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، هرمزی از افزایش نظارت و کنترل هوشمند تاکسی‌های تهران در روزهای پایانی سال خبر داد و خاطرنشان کرد: جابه‌جایی شهروندان به بهترین شکل ممکن در همه ایام سال به ویژه روزهای منتهی به نوروز از اهمیت مضاعف برخوردار است و با تمام توان تلاش می‌کنیم تا با بهره‌گیری حداکثری از امکانات موجود، نسبت به خدمات‌رسانی به شهروندان تهران و هموطنانی که در ایام نوروز مهمان پایتخت هستند، اقدام کنیم.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.