آتش سوزی در حوالی اتوبان شهید رجایی تهران+فیلم

سید جلال ملکی ، این‌باره گفت: حوالی ساعت ۱۶:۳۰ عصر امروز یک مورد حادثه حریق در یک ساختمان درحال ساخت به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان نردیک‌ترین ایستگاه را به همراه تجهیزات مربوطه به محل حادثه واقع در خیابان شهید رجایی، محدوده سه راه ترانسفو اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل گفت: با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حریق در طبقات فوقانی یک ساختمان ۱۲ طبقه درحال ساخت رخ داده و در جریان آن تعدادی یونولیت دچار حریق شده است. جنس یونولیت نیز به گونه‌ای است که دود زیادی از آن بلند می‌شود و همین موضوع نیز سبب حساسیت شهروندان شده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه دود زیادی در پی این حریق به آسمان بلند شده بود، گفت: اما خوشبختانه با حضور آتش‌نشانان این حریق به سرعت مهار و اطفا شد و حدود نیم ساعت بعد نیز عوامل آتش‌نشانی با ایمن‌سازی محل به ماموریت خود خاتمه داده و به ایستگاه بازگشتند.

ملکی با بیان اینکه این حادثه مورد مصدوم یا فوتی نداشت، گفت: علت حادثه از سوی کارشناسان بررسی و اعلام می‌شود، اما معمولا در چنین مواردی بی‌احتیاطی سبب وقوع حوادث این‌چنینی می‌شود.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.