پایان جنگ غزه، آغاز نابودی کامل اسرائیل در سراسر فلسطین است

سخنگوی شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی (سرایا القدس) با بیان اینکه پایان جنگ در غزه به منزله درهم شکستن قطعی دشمن صهیونیستی است، تاکید کرد: این مقدمه ای برای نابودی کامل اسرائیل در سراسر خاک فلسطین است.

رسانه های فلسطینی گزارش داد، «ابوحمزه» امروز (شنبه) گفت: با تمام نیروهایمان به مبارزه با دشمن صهیونیستی و دفاع از خاک فلسطین در کرانه باختری و همه محورهای نبرد در نوار غزه ادامه خواهیم داد.

ابوحمزه تصریح کرد: سرایا القدس به پایداری و مقاومت در مقابل ماشین کشتار اشغالگران صهیونیست در نوار غزه ادامه خواهد داد.

خبر مرتبط
بورل به اسرائیل تاخت

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: ما از اسرائیل می‌خواهیم به سرعت موانع موجود در گذرگاه کرم شالوم را برطرف کند و اجازه دهد یک کریدور مستقیم بشردوستانه از اردن ایجاد شود.

سخنگوی سرایا القدس خطاب به عرب ها و مسلمانان گفت: همان گونه که با خواندن نماز و گرفتن روزه، در درگاه خداوند عبادت می کنید، برای مجاهدان فلسطین سلاح بفرستید و فریضه جهاد را نیز انجام دهید.

ابوحمزه خاطرنشان کرد: هیچ کسی نباید درباره عدم حضور در نبردی که به نیابت از امت اسلامی در حال انجام آن هستیم، بهانه بیاورد؛ به ویژه کسانی که ارتش، هواپیما و توپخانه در اختیار دارند.

وی تاکید کرد: آیا زمان آن نرسیده است مانند آزادگان یمن و لبنان، توپخانه تان را به حرکت در بیاورید؟ آیا زمان آن فرانرسیده است که لباس بندگی و خواری در مقابل شیطان بزرگ آمریکا را از تن درآورده و از شرافت‌مندان الگو بگیرید؟

سخنگوی سرایا القدس همچنین افزود: به ملت فلسطین اعلام می کنیم شرایط زندگی مقاومت نیز مشابه شرایط و وضعیت شماست و در آینده از جزییات پشت پرده این نبرد و جان‌فشانی های مقاومت در هنگام خطر و میادین شهادت سخن خواهیم گفت.

ابوحمزه تصریح کرد: دشمن، خواستار جنگ بدون محدودیت بود و ما نیز در اطاعت از اوامر الهی مبنی بر آماده باش و مبارزه، پا در این میدان نهادیم.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.