شهادت یک عضو حزب الله در حمله اسرائیل به جنوب لبنان

حزب‌الله اعلام کرد که «محمد علی مسلمانی» ملقب به «منتظر» از اعضای این جنبش در راه قدس به شهادت رسیده است.

پایگاه خبری العهد گزارش داد، وی از ساکنان دهستان «الشعیتیه» واقع در جنوب لبنان بوده است.

شهادت این رزمنده حزب الله همزمان با آن صورت می گیرد که ارتش صهیونیستی برای نخستین بار، روز دوشنبه از آغاز جنگ غزه عمق لبنان را بمباران کرد.

خبر مرتبط
نیویورک تایمز مدعی شد: اسرائیل اسرای برجسته فلسطینی را آزاد می‌کند

روزنامه نیویورک تایمز به نقل از مقامات نوشت: مذاکره کنندگان اسرائیلی اعلام کردند که اسرائیل ممکن است اسرای برجسته فلسطینی را آزاد کند.

«دانیل هاگاری» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در این باره اعلام کرد که این رژیم امروز اهدافی را در عمق لبنان بمباران کرده است.

روزنامه عبری زبان «یسرائیل هیوم» نوشت که ارتش رژیم صهیونیستی اهدافی را دور از مناطق مرزی و در شهرک بعلبک در شمال لبنان بمباران کرده است.

«یواو زیتون» خبرنگار روزنامه عبری زبان «یدیعوت آحارنوت» عنوان کرد که حملات ارتش به غرب بعلبک شاید عمیق‌ترین حمله علنی به خاک لبنان از آغاز جنگ در غزه باشد.

به گزارش ایرنا، با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای سرگرم کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.