حملات موشکی صهیونیست‌ها به جنوب لبنان

منابع محلی بامداد چهارشنبه از حمله هوایی مجدد ارتش رژیم صهیونیستی به مناطقی در جنوب لبنان خبر دادند.

شبکه «المنار» گزارش داد، یک هواپیمای بدون سرنشین اشغالگران، دو موشک به اطراف شهرک «مروحین» شلیک کرد.همچنین نظامیان صهیونیست از پایگاه «العباد» در شمال فلسطین اشغالی، به سمت مواضعی در شهرک «حولا» رگبار گلوله بستند.

صهیونیست‌ها از زمان اجرای عملیات «طوفان الاقصی» توسط رزمندگان جنبش مقاومت حماس در تاریخ ۷ اکتبر ۲۰۲۳، علاوه بر نوار غزه به مناطق جنوب لبنان نیز حملات توپخانه‌ای و هوایی انجام می‌دهند.جنبش مقاومت اسلامی لبنان نیز در حمایت از عملیات طوفان الاقصی، پایگاه‌های نظامی صهیونیست‌ها در شمال فلسطین اشغالی را هدف قرار داده است.

خبر مرتبط
حمله شبانه آمریکا و انگلیس به الحدیده یمن

آمریکا و انگلیس بار دیگر مناطقی را در یمن هدف قرار دادند.

حزب‌الله همواره تاکید کرده است که این حملات در حمایت از مردم غزه و نیروهای مقاومت فلسطین انجام شده و تا زمان تداوم تجاوزات رژیم صهیونیستی ادامه خواهد داشت.پیش از این نیز رسانه‌های لبنانی شامگاه چهارشنبه از جنایت جدید اشغالگران در جنوب این کشور، با ۸ شهید و چندین زخمی در پی حمله به شهر «النبطیه» خبر داده بودند.

«هاشم صفی الدین» رئیس شورای اجرایی حزب‌الله در واکنش به این حمله اشغالگران گفت: «تجاوزی که امروز در جنوب لبنان رخ داد و به دنبال آن چند غیرنظامی و کودک به شهادت رسیدند، نمی‌تواند بدون پاسخ بماند».

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.