سردار آزمون با اسطوره رم به سینما رفت! +عکس

دیشب در جریان پیروزی ۳-۰ خارج از خانه رم مقابل فروزینونه در رقابت‌های سری آ ایتالیا، از جمله نکات مثبت تیم دانیله ده‌روسی بدون شک عملکرد سردار آزمون در نیمه دوم بازی بود که در اولین بازی خود پس از بازگشت از جام ملت‌های آسیا با تیم ملی ایران و در اولین بازی فیکس خود برای جالوروسی در فصل جاری گلی را به ثمر رساند که رم را به برتری ۲-۰ رساند و خیال این تیم را از پیروزی راحت کرد تا لئاندرو پاردس با خاطری آسوده پنالتی را گل کند و رم را به پیروزی ۳-۰ برساند.

خبر مرتبط
دعوای پرسپولیس با بوژیدار رادوشویچ بالا گرفت/ سرخپوشان اطلاعیه دادند

باشگاه پرسپولیس در رابطه با پرونده مالیاتی بوژیدار رادوشویچ اطلاعیه‌ای را صادر کرد.

دیشب روز خوبی برای این مهاجم ایرانی بود که امروز تصمیم گرفته با رفتن به افتتاحیه "من وارن؛ پسر باد" فیلم مستند جدید تولید شده توسط وزارت کشاورزی، حاکمیت مواد غذایی و جنگلداری ایتالیا به خود استراحت بدهد. این فیلم با محوریت یک اسب مسابقه معروف ساخته شده و لوکا وارد، یکی از دوبلورهای فیلم تاریخی "گلادیاتور" هم در این فیلم نقش‌آفرینی می‌کند. در کنار آزمون زبیگنیو بونیک، مهاجم سابق جالوروسی، هم در این افتتاحیه حضور دارد. این مهاجم سابق لهستانی در حساب کاربری خود در شبکه ایکس عکسی را با آزمون منتشر کرده است.

سردار آزمون از علاقه‌مندان به نگهداری از اسب و اسب سواری است و خود و خانواده‌اش در ایران صاحب چند اسب مسابقه‌ای هستند. او در هر فرصتی در ایتالیا هم به دیدن مسابقات اسب‌سواری می‌رود.

سردار با اسطوره رم به سینما رفت! (عکس)

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.