حمله مقاومت اسلامی لبنان به مرکز تجمع نظامیان اسرائیل

در بیانیه حزب الله لبنان آمده است: در راستای حمایت از ملت استوار فلسطین در غزه و یاری مقاومت شجاع و شریف، رزمندگان مقاومت اسلامی در ساعت ۱۰:۴۰ به وقت محلی صبح امروز پنجشنبه ۱۵ فوریه ۲۰۲۴ ، تجهیزات جاسوسی دشمن صهیونیست را در رویسات العلم در مزارع اشغالی شبعا با سلاح مناسب به طور مستقیم هدف قرار دادند.

همزمان خبرنگار المیادین از حملات جنگنده های رژیم صهیونیستی به حومه «مجدل سلم» خبر داد و به تداوم آواربرداری ساختمانی که روز گذشته از سوی اشغالگران در نبطیه هدف قرار گرفت نیز اشاره کرد.

خبر مرتبط
درخواست مهم ایران از سازمان همکاری اسلامی در پی حمله اسرائیل به رفح

وزیر خارجه کشورمان خواستار برگزاری نشست اضطراری شورای وزیران OIC برای بررسی وضعیت وخیم جاری و اتخاذ اقدامات قاطع در قبال تجاوزات اخیر رژیم صهیونیستی شد.

به گزارش ایرنا، با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای سرگرم کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.