گاز تمام ادارت این استان قطع شد/ مدارس مجازی شد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی، گفت: در راستای پیشگیری از افت فشار گاز فعالیت شیفت عصر تمامی مدارس استان تعطیل و به صورت مجازی خواهد بود.

غلامرضا شفیق اظهار داشت: به دنبال تدبیر و تصمیم ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی پاسخ به بحران و همچنین تصمیم دیسپاچینگ شرکت گاز، در راستای پیشگیری از افت فشار گاز فعالیت شیفت عصر تمامی مدارس استان تعطیل و به صورت مجازی خواهد بود.

خبر مرتبط
مردم این شهر فردا منتظر قطعی آب باشند

مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران گفت: به منظور افزایش کمیت و کیفیت آب شرب، شهر ساری از فردا صبح به مدت هشت تا ۷۲ ساعت با قطع و افت فشار آب مواجه می شود.

وی افزود: مصرف گاز تمام صنایع در استان تا اطلاع ثانوی قطع خواهد بود. مصرف گاز تمام ادارات سطح استان در روز چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه قطع است.

مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی، گفت: فعالیت تمامی جایگاه‌های عرضه CNG در سراسر استان به مدت ۲۴ ساعت تعطیل شد، همچنین فعالیت سالن‌های ورزشی و فرهنگی سطح استان تا اطلاع ثانوی تعطیل است. 

خبر مرتبط
هشدار به پایتخت نشینان

کیفیت هوای تهران در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس است.

شفیق تصریح کرد: از عموم هم استانی‌های درخواست می‌شود در مصرف گاز حداکثر صرفه‌جویی را اعمال کنند. یادآوری می‌‌شود هرگونه تصمیمات بعدی در این خصوص از طریق روابط عمومی استانداری به اطلاع عموم خواهد رسید.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.