افشای دلیل لغو تست پزشکی مهدی طارمی با اینتر

یک رسانه ایتالیایی می نویسد که «فشار هواداران پورتو روی مدیریت باشگاه» باعث لغو تست پزشکی ستاره ایرانی با اینتر شد.

«سرخیو کونسسائو مانع سوار شدن طارمی به هواپیما برای سفر به میلان شد»، این گزارش امروز (چهارشنبه) سایت FcInter۱۹۰۸ درباره دلیل تعویق تست پزشکی ستاره ایرانی در باشگاه بزرگ ایتالیایی است.

مهدی طارمی در ۴ سال گذشته با پورتو آمار درخشانی به نامش ثبت کرده و موفق شده به همراه این تیم قهرمان لیگ شود و جایزه آقای گلی لیگ را کسب کند تا توجه غول های بزرگ اروپا را به خود جلب کند.رسانه ایتالیایی درباره ابعاد جدید دلیل تعویق تست پزشکی طارمی با اینتر در روز گذشته می نویسد که «کونسیسائو» بعد از باخت پورتو مقابل آروکا با نتیجه ۳ بر ۲ ناراحت بود به همین خاطر «مانع سفر طارمی به ایتالیا شد».بهترین گل های ستاره ایرانی با پورتو در لیگ قهرمانان اروپا را در زیر تماشا کنید.

خبر مرتبط
فوری/ مهدی طارمی با اینتر بست/ رقم قرارداد مشخص شد+ عکس

انتقال مهدی طارمی به باشگاه اینتر به نظر قطعی می رسد و یک خبرنگار ایتالیایی از جزییات این انتقال پرده برداشته است.

رسانه ایتالیایی گزارش می دهد که «تنها دستور سرمربی پورتو مانع از لغو سفر ستاره ایرانی به شهر میلان نشد» بلکه شور و هیجانی در شهر پورتو به پاخاسته چون بهترین گلزن اژدها در آستانه جدایی از تیم قرار دارد به همین خاطر «هواداران مدیریت را به خاطر از دست دادن رایگان طارمی تحت فشار قرار دادند».
سایت خبری باشگاه اینتر می نویسد که علیرغم تاخیر در معاینات پزشکی، انتقال طارمی به اینتر با خطر مواجه نیست زیرا این بازیکن کاملا متعهد به بازی با اینتر در فصل آینده است.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.