تهران برفی می شود/ سرما در راه پایتخت

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، در این استان فعالیت سامانه بارشی، بارش برف و باران و وزش باد شدید به همراه کاهش دما پیش‌بینی می‌شود.

از بعد از ظهر روز چهارشنبه تا اواخر وقت جمعه (۲۰ تا ۲۲ دی) با فعالیت سامانه بارشی در بعضی ساعات به‌ویژه از پنجشنبه شب(۲۱ دی) و طی روز جمعه افزایش ابر، گاهی همراه با بارش باران و وزش باد شدید، در نیمه شمالی استان بارش باران و برف و در ارتفاعات استان بارش برف همراه با مه گاهی کولاک برف مورد انتظار است.

خبر مرتبط
برف و کولاک به البرز می رسد

کاهش دما، بارش برف و باران و احتمال کولاک در محورهای کوهستانی همراه با وزش باد به نسبت شدید برای سه روز آینده استان البرز پیش بینی می شود.

از روز چهارشنبه تا جمعه کاهش دما و روز شنبه افزایش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود.

براساس این گزارش، آسمان تهران فردا( ۲۰ دی) قسمتی ابری، از بعد از ظهر افزایش ابر و گاهی بارش پراکنده و وزش باد شدید با حداقل دمای ۸ و حداکثر دمای ۱۶ درجه سانتیگراد و در روز پنجشنبه (۲۱ دی ) نیمه‌ابری، گاهی وزش بادشدید، از بعد از ظهر افزایش ابر و گاهی بارش باران و احتمال بارش پراکنده برف با حداقل دمای  ۶ و حداکثر دمای ۱۵  درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

خبر مرتبط
بارش باران و برف در این استان‌ها/ ورود سامانه پرقدرت بارشی به کشور

به گفته گودرزی، علاوه بر بارش باران، وزش باد و در برخی نقاط وزش بادهای شدید، کولاک و برف در ارتفاعات نیز رخ می‌دهد.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه با کمینه دمای ۱۰-  درجه سانتیگراد، سردترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده‌ است.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.