هشدار وزیر اطلاعات به اسرائیل در پی شهادت سردار سپاه

پیام حجت‌الاسلام سید اسماعیل خطیب به شرح ذیل است:

سردار مجاهد سرتیپ پاسدار سید رضی موسوی، همرزم سردارِ بزرگِ مبارزه با تروریسم، شهید قاسم سلیمانی توسط رژیم تروریستی صهیونیست به شهادت رسید.

این عمل ددمنشانه، مصداق دیگری از خوی تروریستی رژیم جعلی صهیونیست و دلیل مستند دیگری بر ضرورت مهار قاطع و قطعی رژیم وحوش حاکم بر سرزمین قدس اشغالی است.

تصویری از شهید سید رضی موسوی در کنار سردار سلیمانی+ عکس

اگر چه این جنایت وحشیانه، نشانگر عجز و ناتوانی رژیم صهیونیستی در مقابله با رزمندگان جبهه‌ی مقاومت اسلامی و پیامدهای طوفان الاقصی و مقاومت سترگ مردم مظلوم و مقتدر غزه می‌باشد، اما این جنایت به نوبه‌ی خود پیامد سنگین دیگری برای رژیم جنایت‌کاران خواهد داشت.

سربازان گمنام امام زمان در وزارت اطلاعات و اعضای جامعه اطلاعاتی کشور، شهادت سرافرازانه‌ی این شهید والامقام را به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج)، فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ملت سلحشور ایران اسلامی و به‌ویژه خانواده معزز آن شهید تبریک و تسلیت عرض نموده، از درگاه الهی، علو درجات آن شهید مجاهد و مدافع حرم و حامی مردم بی دفاع غزه را همراه با پیروزی نهایی جبهه‌ی حق علیه اردوگاه کفر و نفاق تسلیت عرض می‌نمایند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.