محدودیت‌ ترافیکی جاده‌ها در هفته اول دیماه

 

بر اساس جدول محدودیت های ترافیکی پلیس راهور، تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ششم دی ماه تا ساعت ۶ بامداد روز شنبه ۹ دی از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است.

همچنین علاوه بر ممنوعیت تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس، تردد انواع وسایل نقلیه در صورت پرحجم بودن ترافیک در محور مذکور از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه از مرزن آباد به سمت کرج و تهران ممنوع بوده و در صورت اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ همان روز ابتدای تونل کندوان به سمت مرزن آباد بصورت یک‌طرفه خواهد بود.

تردد تمامی وسایل نقلیه در صورت پرحجم بودن ترافیک در محور مذکور از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه از آزادراه تهران ـ شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران بصورت یک‌طرفه خواهد بود.

علاوه بر این عبور و مرور تمامی کامیون ها وکامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

از ساعت ۱۴ عصر تا ۲۲ روز جمعه نیز در صورت سنگین بودن ترافیک در جاده هراز از شمال به جنوب به صورت مقطعی یکطرفه خواهد شد.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.