آخرین آمار وام مسکن، وام ازدواج و وام فرزندآوری

بانک مرکزی اعلام کرد: از ابتدای سال تا پایان آذر ماه سال جاری جمعا ۱۸۳.۴ همت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج، فرزندآوری و تسهیلات ودیعه مسکن به یک میلیون و ۵۱۸ هزار و ۵۴ نفر از متقاضیان پرداخت شده است.

پرداخت سه میلیارد دلار بدون اطلاع مقامات، عذر بدتر از گناه است!

مهدی صحابی - مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی گفت: از ابتدای سال‌جاری تا پایان‌ آذر ماه امسال جمعاً 618 هزار متقاضی تسهیلات ازدواج مبلغ 126.1 همت تسهیلات دریافت کرده‌اند که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته 28 درصد رشد داشته است.

تسهیل اعطای تسهیلات بانکی به صاحبان مشاغل

وی میزان تحقق تکلیف تعیین شده برای شبکه بانکی در زمینه پرداخت تسهیلات ازدواج تاکنون را 112 درصد اعلام کرد و افزود:‌ شبکه بانکی تاکنون باید ۱۱۲ همت تسهیلات پرداخت می‌کرد که با تلاش شبکه بانکی و پیگیری های مستمر بانک مرکزی تاکنون حدود 126.1 همت تسهیلات در این بخش به متقاضیان پرداخت شده است.

مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی از رشد 39.5 درصدی پرداخت تسهیلات فرزند آوری از ابتدای سالجاری تا پایان آذر ماه خبرداد و افزود: میزان پرداخت تسهیلات فرزند آوری از ابتدای سالجاری تا پایان آذر ماه امسال 34.6 همت بود که این تسهیلات به 559 هزار متقاضی پرداخت شده است.

صحابی میزان پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن در این مدت را 22.7 همت اعلام کرد و افزود: از ابتدای سال تا پایان آذرماه سال جاری تعداد 386 هزار و 212 متقاضی دریافت تسهیلات ودیعه مسکن اقدام به تشکیل پرونده کردند که 341 هزار و 54 نفر موفق به دریافت این تسهیلات شده اند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.