حماس از خجالت بایدن درآمد

جنبش حماس به دروغ های جدید رییس جمهور آمریکا در خصوص نحوه برخورد نیروهای فلسطینی با اسرای صهیونیست واکنش نشان داد.

در این بیانیه آمده است: اتهامات مطرح شده از سوی بایدن علیه نیروهای فلسطینی تلاش برای انحراف افکار عمومی است چرا که جهانیان حسن رفتار نیروهای ما با اسرا را دیدند.

در ادامه این بیانیه تاکید شده است: تکرار چنین دروغ‌های رسوا شده‌ای، یک سبک صهیونیستی برای پوشش دادن جنایات نسل کشی با تسلیحات آمریکا در غزه به شمار می‌رود.

اسرائیل تکلیف جنگ را روشن کرد

جنبش حماس تصریح کرد: مطرح شدن این دروغ‌ها از سوی بایدن بیانگر سقوط اخلاقی جدید وی است که از کمترین میزان از درستی و اعتبار برخوردار نیست. ما از رسانه‌های خبری می‌خواهیم همان طور که دروغ‌های مطرح شده در خصوص سربریدن کودکان توسط نیروهای فلسطینی و یا استفاده نظامی از بیمارستان شفا در غزه را رسوا کردند در این خصوص نیز دقت به خرج داده و دروغ‌های صهیونیست‌ها را آشکار کنند.

برنامه جدید اسرائیل لو رفت/ تونل‌های حماس با آب دریا پر می شود 

پیش از این نیز بازوهای رسانه ای حامی رژیم صهیونیستی از ابتدای آغاز عملیات طوفان الاقصی تاکنون بارها اتهامات دروغین مختلفی را علیه نیروهای حماس مطرح کرده بودند که مشهورترین آنها دروغ سربریدن کودکان در جریان نخستین روزهای عملیات طوفان الاقصی بود که با بررسی های صورت گرفته از سوی برخی رسانه ها این دروغ رسوا شد به طوریکه حتی کاخ سفید نیز بیانیه صادر کرد که بایدن هیچ تصویری از این کودکان ادعایی ندیده است.

رییس جمهور آمریکا ادعای حمله نیروهای فلسطینی به اسیران زن صهیونیست را در حالی مطرح می کند که بارها تصاویر خداحافظی دوستانه این اسرا با نیروهای فلسطینی در زمان تبادل آنها منتشر شده است.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.