ضربه سنگین به اسرائیل/ اتاق فرماندهی ارتش هدف قرار گرفت

گردان‌های عزالدین القسام، امروز (۱۴ آذر) از هدف قرار گرفتن اتاق فرماندهی ارتش اسرائیل در محور جنوبی شهر غزه با راکت‌های «رجوم» کوتاه برد کالیبر ۱۱۴ مم خبر داد.

جنگ در غزه در حالی امروز وارد پنجاه و نهمین روز خود شد که ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد ۲ نظامی دیگر خود را در درگیری‌های غزه از دست داده که یکی از آن‌ها جانشین فرمانده یکی از گردان‌های ارتش بوده است. ارتش اسرائیل همچنین اعلام کرد ۴ نظامی دیگر این رژیم در نبرد زمینی در غزه به‌شدت مجروح شده‌اند.

ضرب شست سنگین مقاومت به نظامیان اسرائیلی / ۲ افسر در غزه به هلاکت رسیدند

ظهر امروز نیز کتائب القسام اعلام کرد یک تانک و ۳ خودروی زرهی ارتش اسرائیل را با راکت‌های «یاسین ۱۰۵» هدف قرار داده است. عصر امروز نیز دو تانک و یک نفربر در شرق شهر خان یونس هدف قرار گرفته و منهدم شدند.

ارتش اسرائیل روز یکشنبه شهر خان یونس را منطقه جنگی اعلام کرد، اسرائیل پیش از آن نیروهای خود را از شهر غزه بیرون کشیده و روانه خان یونس کرده بود.

اما در این راستا روزنامه یدیعوت احارانوت، امروز (۱۴ آذر) در بحبوحه نبرد سنگین در خان یونس در جنوب غزه، نوشت که چه بسا ارتش اسرائیل در این شهر بیش از شهر غزه متحمل تلفات و هزینه شود.

این روزنامه به قلم «ناحوم برنیا» از محافل نظامی و سیاسی اسرائیل خواست تا انتظارات خود را از ارتش اسرائیل در خان یونس کاهش دهند.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.