وضعیت ترافیک در جاده های شمال چطور است؟

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم اکنون تردد وسایل نقلیه از جنوب به شمال محورهای هراز و فیروزکوه سنگین و پرحجم در جریان است و ترافیکی فوق سنگین را در خروجی‌های شرقی پایتخت شاهد هستیم.

سرهنگ ایرج کهریزی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور هراز سنگین و پرحجم گزارش شده و خودروها به مرور در حال عبور از این محور مواصلاتی کشور هستند. 

وی گفت: تردد وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور فیروزکوه پرحجم و سنگین گزارش شده و در شهرهای عبوری این محور مانند گیلاوند و فیروزکوه ترافیک فوق سنگین در جریان است. 

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه عوامل پلیس راه با آماده باش صددرصدی در سطح محورها حاضر هستند و ضمن روان سازی جریان ترافیکی با تخلفات رانندگی برخورد خواهند کرد، ادامه داد: به دلیل تداخل دو محور هراز و فیروزکوه، در خروجی شهر تهران، ورودی مسیر آزادراه تهران_پردیس، جاده قدیم جاجرود، بومهن و رودهن با ترافیکی فوق سنگین روبرو هستیم و تردد به کندی در جریان است.

کهریزی افزود: با نزدیک شدن به ساعات پایانی روز بر بار ترافیکی محورهای شرق استان افزوده خواهد شد و توصیه اکید داریم هم وطنان رعایت مدیریت زمان سفر را در اولویت مسافرت خود قرار دهند.

وی تاکید کرد: عبور و مرور وسایل نقلیه از دو مسیر رفت و برگت محور امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم روان و عادی در جریان است و مشکلی بایت تردد در این محورها وجود ندارد.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه حادثه خاصی در محور های مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده ابراز کرد: هم وطنان با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب، استراحت کافی قبل و در حین مسافرت، عایت حقوق شهروندی و مدیریت زمان سفر میتوانند سفری ایمن و بدون خطر را برای خود و دیگر هم وطنانمان رقم بزنند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.