رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل در تیررس حزب‌الله

آمادگی های روزافزون حزب الله لبنان برای مقابله با هر گونه تجاوزگری احتمالی رژیم صهیونیستی در ابعاد مختلف سخت افزاری و نرم افزاری مورد اذعان رسانه ها و حتی برخی مقامات صهیونیست قرار دارد.

چندی پیش حزب الله لبنان ویدئویی منتشر کرد که حمله نیروهای مقاومت لبنان به شهرک صهیونیست نشین «الجلیل» و مناطق تحت اشغال رژیم اسرائیل را شبیه‌سازی کرده بود، این امر واکنش مقامات رژیم صهیونیستی را برانگیخت و آنها مدعی شدند که توان مقابله با حملات احتمالی حزب الله را دارند.

پیشتر منابع و مقامات صهیونیستی بارها اذعان کرده اند که همزمان با افول قدرت بازدارندگی رژیم صهیونیستی در برابر بخش های مختلف جبهه مقاومت در لبنان، غزه، کرانه باختری و حتی سوریه و افزایش قدرتمندی های حزب الله لبنان، نقاط مختلف سرزمین های اشغالی و بویژه مراکز مختلف این رژیم در تیرس حزب الله لبنان قرار دارد.

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان نیز روز گذشته در مراسم بزرگداشت شیخ عفیف النابلسی عالم مجاهد لبنانی تاکید کرد که در طول سالهای اخیر مقاومت با شکل های مختلف آن عامل غافلگیری آمریکایی ها و صهیونیست ها شد و ما شاهد گسترش مقاومت و افزایش دستاوردهای آن بوده ایم.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.