پیام خانواده شهید مطهری به مردم ایران+متن پیام

 متن این پیام به شرح ذیل است:

باسمه تعالی

هو الحی الذی لایموت

قضای خداوند حکیم و رحیم بر آن بود که در آخرین ماه سال گذشته مادر مهربان ما، همدم غمخوار و همراه فداکار شهید آیت الله مرتضی مطهری به جایگاه ابدی سفر کند. او که پس از شهادت استاد برای ما به حق هم مادر بود و هم پدر، با رفتن خود غمی التیام ناپذیر بر قلبمان گذاشت. آنچه از این اندوه می کاهد کوچ همیشگی او به عالم جاودان در شب جمعه و شب میلاد سالار شهیدان بود که آن مرحومه سالها پیش خطاب به حضرتش برای آخرین لحظات عمر با ابیاتی استغاثه کرده بود. خدا را شاکریم که به فرشته زندگی ما توفیق داد که علیرغم دردهای جانفرسا، آخرین رمضانش را نیز با قرائت دو جزء در هر روز به پایان برساند.

وظیفه خود می دانیم مراتب سپاس و قدردانی خود را از اقشار مختلف ملت بزرگوار ایران اعم از دانشگاهیان، روحانیان، بازاریان، کارگران، فرهنگیان، ورزشکاران، هنرمندان و دیگر عزیزانی که ما را با حضور خود و یا ارسال پیام با این غم فراموش نشدنی تنها نگذاشتند ابراز داریم؛ از جمله بزرگوارانی که در مراسم تشییع، تدفین و ترحیم سوم، هفتم و چهلم مادر عزیزمان در تهران، قم و فریمان شرکت جستند. 

همسر شهید مطهری درگذشت

به ویژه از رهبر گرانقدر انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و حضرت آیت‌الله سبحانی (مد ظلهما) که نماز میت را در تهران و قم اقامه کردند نهایت سپاس را داریم. همچنین از سایر مراجع عظام تقلید و نیز برخی علمای عراق که با پیامهای خود تسلی‌بخش خانواده و سایر بستگان آن مرحومه بودند از صمیم قلب سپاسگزاریم. از رئیس جمهور محترم، رؤسای جمهور محترم سابق، رؤسای محترم قوای مقننه و نیز قضائیه فعلی و سابق، وزرا، نمایندگان محترم فعلی و سابق و سایر مقامات کشوری و لشکری که با حضور خود یا ارسال پیامهای تسلیت در غم و اندوه ما شریک شدند قدردانی می کنیم. خداوند عزیزانتان را محفوظ دارد و پرکشیدگان را در مأوای رحمت خاص خویش جای دهد و به همگان جزای خیر عنایت کند.

مادر عزیزمان مانند همه درگذشتگان که دستشان برای همیشه از این عالم کوتاه است نیازمند دعا و فاتحه است. با استفاده از این لینک:

فرصت را مغتنم شمرده سالی پر از توفیقات الهی همراه با گشایش اقتصادی برای مردم عزیزمان آرزو می‌کنیم. 

خانواده شهید مطهری

فروردین ۱۴۰۲

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.