آغاز طرح‌های ویژه فراجا برای مقابله با بدحجابی+جزئیات

جانشین فرمانده انتظامی کشور از آغاز طرح‌های ویژه پلیس برای مقابله با بدحجابی در گرگان خبر داد و گفت: رعایت عفاف و حجاب، مطالبه عموم مردم از پلیس است.

سردار قاسم رضایی امروز پنج‌شنبه ۳۱ فروردین در کمیسیون عملیات فرماندهی انتظامی گلستان اظهار داشت: مقابله با سرقت و مواد مخدر از اولویت‌های پلیس بوده که برنامه‌ریزی‌های هدفمندی در این حوزه صورت گرفته و باید با تمام توان برای اجرای هرچه بهتر آن تلاش کنیم.

وی با اشاره به هجمه‌ها و فضاسازی رسانه ها در موضوعات اخیر، تاکید کرد: رعایت عفاف و حجاب از جمله مطالبات آحاد مردم بوده و پلیس برابر وظیفه قانونی خود با جدیت در این راستا ورود کرده است.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور متذکر شد: دشمنان قسم خورده نظام با استفاده از حداکثر ظرفیت های خود مشغول برنامه ریزی برای انحراف جوانان و تضعیف انقلاب اسلامی هستند لذا در چنین شرایطی باید هوشیار بوده و اجازه ندهیم نقشه های پلید آنان عملی شود.

رضایی از آغاز طرح های ویژه فراجا برای مقابله با بدحجابی خبر داد و یادآور شد: مردم طی چند روز گذشته استقبال گسترده‌ای از طرح‌های پلیس داشتند که از همکاری خوب شهروندان و اقشار مختلف قدردانی می کنیم.

این مقام ارشد انتظامی کشور با بیان اینکه همه ما مدیون رشادت‌ها و ایثار شهدا هستیم، افزود: باید با تمام توان در مسیر خدمت به مردم و اعتلای انقلاب اسلامی تلاش کنیم تا شرمنده شهداء نشویم.

وی گفت: خدای متعال را شاکریم که به ما توفیق داد در نظام مقدس جمهوری اسلامی سرباز ولایت هستیم لذا باید این فرصت گرانبها را قدر دانسته و از آن نهایت بهره را ببریم.

رضایی با اشاره به نقش خانواده کارکنان در موفقیت های سازمان، خاطرنشان کرد: امروز بخش بزرگی از دستاوردهای فراجا بخاطر وجود خانواده های گرانقدر کارکنان است که در راه دفاع از نظم و امنیت جامعه پشتیبان پلیس هستند.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور ضمن تقدیر از تلاش های مجاهدانه فرمانده و کارکنان انتظامی استان در راستای انجام ماموریت ها، افزود: مجموعه انتظامی استان در بحث نظم و انضباط سازمانی و همدلی کارکنان بسیار خوب عمل کرده که قابل تقدیر است.

وی در ادامه با بیان اینکه مصوبات و تدابیر باید به طور کامل و بدون هیچ نقصی اجرا شود، گفت: با روحیه جهادی و انقلابی می‌توان بسیاری از موانع و مشکلات را برطرف و رو به جلو حرکت کرد.

رضایی با تاکید بر مقابله بی امان با اراذل و اوباش، تصریح کرد: پلیس تکیه گاه مظلومان است و نباید اجازه دهیم دستی برای ناامنی و ضربه به مردم در جامعه بالا رود.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.