سردار شریف: صهیونیست‌ها می‌دانند در چند ساعت گذشته چه اتفاقی برایشان رخ داد

رمضان شریف رئیس ستاد مرکزی انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: صهیونیست‌ها تلاش می‌کنند تا جبهه مقاومت را هدف قرار بدهند، اما جریان حق و مقاومت قوی‌تر و باانگیزه‌تر خواهد شد.

وی با اشاره به شهادت ۲ مستشار نظامی سپاه در سوریه عنوان کرد: انتقام خون این شهدا را خواهیم گرفت. صهیونیست‌ها هم می‌دانند که در چند ساعت گذشته چه اتفاقی برایشان رخ داده و در آینده رخ خواهد داد.

۳ استعفا پیش از برکناری /سریال خروج از کابینه رئیسی ادامه دارد؟

شریف در بخش دیگری از صحبت‌هایش بیان داشت: حامیان رژیم صهیونیستی با توجه به اتفاقاتی که در داخل این رژیم در حال رخ دادن است، دیگر امید چندانی به این رژیم جعلی ندارند. در تحلیل‌ها نیز به کرات شاهد عبارت "در آستانه فروپاشی بودن" برای رژیم صهیونیستی هستیم.

وی با تاکید بر اینکه تقویت جبهه مقاومت و فلسطین در دستور کار قرار دارد، گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس امسال در بیست و سومین روز از ماه مبارک رمضان مصادف با ۲۵ فروردین در شهرها و روستاهای کشور برگزار می‌شود.

شریف گفت: راهپیمایی‌ها از مساجد و حسینیه‌ها در شهرها و روستاها آغاز می‌شود و به محل برگزاری نمازهای جمعه خاتمه می‌یابد.

رئیس ستاد مرکزی انتفاضه و قدس شعار امسال راهپیمایی روز قدس را "فلسطین محور وحدت جهان اسلام، قدس در آستانه آزادی" اعلام کرد و بیان داشت: امسال از هر زمان دیگری به آزادسازی بیت المقدس نزدیکتریم و امیدواریم فلسطین آزاد هرچه زودتر تحقق و ظلم صهیونیست‌ها پایان یابد.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.