روزنامه اصولگرا: برجام آنقدر که ضدبرجامی‌ها می‌گفتند "بد و غلط نبوده"

روزنامه رسالت نوشت: حالا دیگر معلوم است که ارتباط با دول عربی منطقه، مذاکره و برجام و مفاهیمی ازاین‌دست نه آن‌قدر که ضدبرجامی ها زمانی می‌گفتند بد و غلط بوده و نه آن‌قدر که دولت پیش می‌گفت، آفتاب تابان و حلال همه مشکلات بوده است.

اظهار نظر متفاوت علی مطهری درباره علی کریمی و فردوسی‌پور/عادل مفید بود به حال نظام اما...+فیلم

روزنامه اصولگرای رسالت با اشاره به اینکه مذاکره و برجام آنقدر که ضدبرجامی‌ها می‌گفتند بد و غلط نبوده تاکید کرده که باید ضمن حفظ آرمان‌گرایی، نسبی‌گرا بود.

تحولات داخلی و خارجی در ۴۵ سال گذشته، باید ما را ضمن حفظ آرمان‌گرایی، نسبی‌گرا کرده باشد. این نسبی‌گرایی با ادراک ملی از نظام مسائل کشور گره‌خورده است. حالا دیگر معلوم است که ارتباط با دول عربی منطقه، مذاکره و برجام و مفاهیمی ازاین‌دست نه آن‌قدر که ضدبرجامی ها زمانی می‌گفتند بد و غلط بوده و نه آن‌قدر که دولت پیش می‌گفت، آفتاب تابان و حلال همه مشکلات بوده است.

این روزنامه اصولگرا در ادامه نوشته است: برخی از منتقدان وقت برجام، امروز پیگیر آن‌اند و این یعنی حول مسائل ملی، ما در حال رسیدن به همگرایی هستیم. در ارتباط با اصلاح نظام پولی و مالی کشور و سیاست‌های بودجه‌ای نیز نیازمند رسیدن به چنین مفاهمه و همدلی ملی و نگاه نسبی‌گرا هستیم.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.