سید محمد حسینی معاون امور مجلس رئیس‌جمهور در پاسخ به پرسشی مبنی براینکه با توجه به اینکه در آستانه یک سالگی دولت سیزدهم هستیم، احتمال تغییر در کابینه وجود دارد؟ گفت: فعلاً تغییری در خود کابینه دولت مطرح نیست ولی در سطوح دیگر که برخی افراد از گذشته همچنان پابرجا مانده و همراهی لازم را با دولت نداشته‌اند، بله تغییرات باید صورت بگیرد. عناصر بهتری جایگزین می‌شوند که باور و اعتقاد بالاتری داشته باشند و تلاش بیشتری کنند. این افراد با این رویکرد، نمی‌توانند با جدیت کار کنند.

وی اضافه کرد: شاید در بعضی موارد بین وزرا و استانداران ناهماهنگی‌هایی در تعیین مدیران کل وجود داشته باشد، باید سریع‌تر درباره همه این موارد در دولت صحبت کنیم تا حل شوند. اکنون شاهد هستیم که خیلی از نیروهای متخصص و دلسوز انقلابی در بیرون از گود (مسئولیت) باقی مانده‌اند که باید به زودی از آن‌ها استفاده شود.

حسینی با بیان اینکه گاهی اوقات افرادی که در خارج از دولت هستند، اظهار نظراتی درباره تغییر کابینه می‌کنند که غلط است. ابراز کرد: آن‌ها صرفاً نظر شخصی خویش را اعلام می‌کنند. مثلاً اخیراً شاهد بودیم درباره یکی از وزرا، جو سنگینی ایجاد کردند که او استعفا داده و از دولت خارج می‌شود؛ اما همه این‌ها شایعه است. ما که در دولت هستیم می‌دانیم خبری نیست.

همچنین در اکوایران ببینید : چه خبر از اقتصاد ونزوئلا؟

این مطلب برایم مفید است
176 نفر این پست را پسندیده اند