امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع  فرماندهان و کارکنان ارتش در اصفهان اظهارداشت: خودکفایی در ساخت تجهیزات نظامی نمونه ای از اعتماد به جوانان و تلاش برای کاهش وابستگی و استقلال کشور به شمار می رود که در نیروهای مسلح رقم خورده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به دستاوردهای نیروی زمینی ارتش، افزود: اقتدار و جایگاه بین‌المللی نیروهای مسلح و عزت نظام نتیجه همین اکتفا به قابلیت های داخلی است.

وی ادامه داد: نیروی زمینی ارتش در ۲۳ حوزه خدمتی به خودکفایی در تامین تجهیزات رسیده و  نیازی به دیگر کشورها برای دریافت امکانات ندارد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش، آمادگی در برابر برخورد با تهدیدهای دشمن را افتخاری برای نظام و نیروهای مسلح بیان کرد و گفت: دشمن از همین اقتدار نیروهای مسلح ایران اسلامی در ترس و وحشت قرار گرفته و جرات حمله ندارد.

وی به جایگاه نظامی کشورمان در عرصه بین الملل اشاره کرد و اذعان داشت: دشمنان به توانمندی نیروهای مسلح اعتراف دارند و قدرت نظامی ارتش ایران در دنیا مطرح است.

امیر سرتیپ حیدری با اشاره به توطئه رسانه ای غرب علیه ایران خاطرنشان کرد: دشمنان به دنبال سیاه نمایی و القای ضعف و بی اهمیت دانستن دستاوردهای انقلاب هستند اما در واقعیت قدرت ما مشخص است.

دشمن از اقتدار نیروهای مسلح کشور در وحشت است

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند