معاون پارلمانی رئیس جمهور در دیدار با امام جمعه مشهد و تولیت آستان قدس رضوی، گزارشی از برنامه‌ های دولت را ارائه کرد.

سیدمحمد حسینی در دیدار با آیت الله علم الهدی ضمن ارائه گزارشی از برنامه‌ های کلان دولت در حوزه های اقتصادی و فرهنگی گفت: عزم مسئولان دولت به خصوص رئیس جمهور خدمت شبانه روزی به مردم و حل مشکلات با روحیه جهادی است. قبلا دولت در اتاق‌های بسته تصمیم می گرفت، اما الان رئیس جمهور و وزرا در سفرهای استانی متعدد میان مردم هستند و به طور میدانی موضوعات را پیگیری و تصمیم گیری می شود.

‌حسینی همچنین از تعامل خوب مجلس و دولت سخن گفت و تاکید کرد:  همراهی و تعامل دولت و مجلس زمینه مناسبی برای رفع مشکلات مردم فراهم کرده است.

آیت الله علم الهدی در این دیدار برای موفقیت دولت مردمی سیزدهم آرزوی موفقیت کرد و گفت: مردم به این دولت علاقه دارند و به همین خاطر توقع بیشتری از این دولت دارند و دولت باید تلاش کند تا حل مشکلات مردم تسریع شود و مردم طعم خدمت را حس کنند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور همچنین در ادامه سفر به مشهد با آیت الله مروی تولیت آستان قدس رضوی دیدار و گفت‌وگو کرد.

حسینی در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از فعالیت ها و برنامه های دولت سیزدهم، گفت: توزیع عادلانه امکانات ، رفع تبعیض و فساد ستیزی و تلاش برای پیگیری مسائل و مشکلات مردم از ماموریت های جدی دولت است.

حسینی افزود: در همین سه ماه گذشته قریب به ۸۰ بار وزرا و بالای ۳۰۰ بار معاونان و مدیران ارشد دستگاه های دولتی به مجلس آمده اند و پاسخگوی سوالات نمایندگان بوده اند. رئیس جمهور هم تاکنون در قالب جلسات مجامع استانی با ۱۲۰ نماینده دیدار مستقیم داشته اند که این علاوه بر دیدار نمایندگان در سفرهای استانی و دسترسی آسان نمایندگان به رئیس جمهور از طرق مختلف است.

معاون رئیس جمهور افزود: دولت و مسئولان با روحیه جهادی برای پیشبرد کارها تلاش می کنند و بنا دارند به گونه ای عمل کنند که مردم طعم خدمت را حس کنند.

معاون رئیس جمهور در ادامه با اشاره به تعامل خوب دولت و مجلس هم افزود: این تعامل و همکاری باعث می‌شود حل مشکلات کشور سرعت بیشتری بگیرد.

آیت‌الله مروی هم در این نشست ضمن آرزوی توفیق برای دولت، خدمت به مردم را عبادت دانست و گفت: تلاش های دولت برای رفع محرومیت و مبارزه با فساد باعث امیدواری مردم شده است.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند