غلامرضا بنی اسدی در یادداشتی در انتخاب نوشت، به من حق می‌دهید که به صراحت بنویسم، اگر حسن نوروزی راست می‌گوید، هم مصوبه حقوقی ۳۵۰ میلیونی روحانی را باطل کنید و هم از حسن روحانی، یقه بگیرید که چرا چنین مصوبه‌ای گذرانده اگر چنین نیست - که به قاعده هم چنین نباید باشد- یقه "شیخ حسنِ دوم" که " نوروزی" فامیل دارد را بگیرید که چرا چنین اتهامی را ثبت تاریخ کرده که اگر هزاران نفر تکذیبش را بخوانند و بپذیرند چندین میلیون نفر نخواهند خواند و بخوانند هم نخواهند پذیرفت.

من خبرنگارم. شان من پرسیدن است. به ویژه پرسش از صاحبان قدرت. این هم وظیفه حرفه‌ای من است و هم تکلیف دینی. امروز هم روز خبرنگار است و بر اساس همین شان است که به جای تجلیل از هم قلمانم و شهیدان بزرگوار حوزه رسانه، وام گرفته از روح بلندشان، قلم به پرسش بر کاغذ می‌برم، چون یک نماینده مجلس شورای اسلامی از "دریافت ماهیانه ۳۵۰ میلیون تومان برای بازنشستگی رئیس جمهور" سابق گفته است و چند روز است که این خبر، گروه به گروه و کانال به کانال می‌رود و نفرت می‌پراکند و غیظ و غضب، تلنبار می‌کند.

در این خبر هم این رقم برای دفتر رئیس جمهور سابق و برنامه‌های کاری اش نیست بلکه آنچه از حسن نوروزی - که، چون حسنِ روحانی لباسِ فاخر روحانیت به تن دارد- نقل شده، چنین است؛ " اینکه رئیس جمهور برای بازنشستگی ماهی ۳۵۰ میلیون دریافت کند غلط است؛ اگر ۲۵ تا ۳۰ میلیون باشد اشکالی ندارد، اما ۳۵۰ میلیون باید کاسته شود. "

با این گزاره خبری- که هر خواننده‌ای را به شدت عصبانی می‌کند- به من حق می‌دهید که به صراحت بنویسم، اگر حسن نوروزی راست می‌گوید، هم مصوبه حقوقی ۳۵۰ میلیونی روحانی را باطل کنید و هم از حسن روحانی، یقه بگیرید که چرا چنین مصوبه‌ای گذرانده اگر چنین نیست - که به قاعده هم چنین نباید باشد- یقه "شیخ حسنِ دوم" که " نوروزی" فامیل دارد را بگیرید که چرا چنین اتهامی را ثبت تاریخ کرده که اگر هزاران نفر تکذیبش را بخوانند و بپذیرند چندین میلیون نفر نخواهند خواند و بخوانند هم نخواهند پذیرفت. در ماجرای شکل گرفته میان دو "حسن"، تکلیف را روشن کنید. هرچند خسارتی که به اعتماد عمومی با این خبر‌ها وارد می‌شود غیر قابل جبران است!

این مطلب برایم مفید است
217 نفر این پست را پسندیده اند