روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی کسب مدالهای رنگارنگ المپیک ۲۰۲۰ توکیو را به ورزشکاران مدال آور ایران اسلامی تبریک گفت.

در پی موفقیت ورزشکاران کاروان اعزامی جمهوری اسلامی ایران در کسب ۳ مدال طلا ،۲ مدال نقره و ۲ مدال برنز در مسابقات المپیک ۲۰۲۰ توکیو و اهتزاز پرچم پرافتخار کشورمان در این میدان جهانی ، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیام تبریکی صادر کرد.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

افتخار آفرینی غرور انگیز و عزت بخش فرزندان برومند ملت ایران و کسب مدال های رنگارنگ در  المپیک ۲۰۲۰ توکیو توسط جواد فروغی، محمدرضا گرایی، سجاد گنج زاده ،حسن یزدانی،علی داوودی،محمدهادی ساروی  و امیرحسین زارع در رشته های تیر اندازی،کشتی ،کاراته و وزنه برداری که موجب شادکامی هموطنان و اهتزاز پرچم پرافتخار ایران در این آوردگاه جهانی گردید، را به این دلاورمردان با اخلاق و خانواده های محترم آنان تبریک و تهنیت عرض می کنیم.

بدون شک افتخار آفرینی در مسابقات المپیک به عنوان  عرصه حضور برترین های دنیا و به نمایش گذاشتن منش پهلوانی در کنار اصول حرفه ای ، ثمره ایمان قلبی و باور "توانستن" و ماهها و سالها تلاش مستمر و پیگیر ورزشکاران و مربیان و همراهی خانواده های صبور آنان بوده، که در میدان المپیک به منصه ظهور می رسد.

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با قدردانی از تلاش‌های ارزنده سایر اعزای کاروان ورزشی ایران در مسابقات المپیک ۲۰۲۰ توکیو، افتخار آفرینی های روز افزون فرزندان ملت ایران در آوردگاه های بین المللی و اعتلای هرچه بیشتر نام ایران اسلامی را از پیشگاه حق تعالی آرزو می کند.

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند