مجید متقی‌فر سخنگوی جبهه پایداری انقلاب اسلامی، درباره حضور جبهه پایداری در انتخابات شورای شهر تهران، اظهار کرد: با اشاره به اینکه شهر تهران در این سال‌ها، علی الخصوص در چهار سال گذشته، بواسطه تسلط شهرداران و سایر مدیران شهری ناکارآمد بر مناصب مربوط به حوزه مدیریت شهری، حال و روز خوبی را سپری نکرده است.

وی افزود: بر همه گروه‌های جریان انقلاب لازم است که توجه لازم را به انتخابات شورای شهر داشته باشند که انشاءالله در این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر، شاهد کنار زدن مدیرانی که به هیچ عنوان اعتقادی به عدالت محوری در مدیریت شهری ندارند، توسط مردم عزیز باشیم.

متقی‌فر با اشاره به اینکه باید همگی با هم عرصه را برای ورود جوانان انقلابی که برنامه اجرایی برای توزیع عادلانه امکانات و خدمات دارند، آماده کنیم، گفت: با داشتن یک شورای انقلابی و عدالتخواه و ضدفساد است که می‌توان به آینده‌ای بهتر برای شهر تهران امید داشت.

سخنگوی جبهه پایداری انقلاب اسلامی با بیان اینکه مردم امروز نسبت به فساد افسارگسیخته و ناکارآمدی شهرداری‌های مناطق تهران معترض‌اند، ادامه داد: شورای شهری که درک درستی از ساختارهای فسادزای شهرداری‌ها نداشته باشد، نمی‌تواند فرایندها و ساختارها را پالایش کند.

وی اضافه کرد: در همین راستا "ائتلاف بزرگ برای مردم" فهرستی از جوانان خدوم، مومن، متخصص و کارآمد را تهیه کرده است تا انشاءالله شاهد پیروزی جریان انقلاب در این دوره از انتخابات شوراهای شهر باشیم. نکته قابل توجه این فهرست این است که صلاحیت کاندیداهای این فهرست همگی از ابتدا تایید شده بود و هیچ کدام تحت تاثیر رایزنی‌ها و فضاهای مرسومی که جریان‌های قدرت و ثروت ایجاد می‌کنند، تایید صلاحیت نشدند.

لیست شورای شهر جبهه پایداری منتشر شد

متقی‌فر ادامه داد: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر نقش آفرینی جوانان در گام دوم انقلاب اسلامی، قاطبه اعضای این فهرست را جوانان تشکیل می‌دهند که انشاءالله پس از پیروزی منشأ تاثیر و خدمات فراوان به مردم شریف تهران باشیم.

سخنگوی جبهه پایداری انقلاب اسلامی با بیان اینکه اسامی اعضای فهرست "ائتلاف بزرگ برای مردم" که مورد حمایت جبهه پایداری انقلاب اسلامی، جریان گام دوم انقلاب اسلامی، کانون دانشگاهیان ایران اسلامی، حزب عدالت‌طلبان ایران اسلامی، حزب زنان جمهوری اسلامی، حزب نیک اندیشان ایران اسلامی، جریان مردمی جماران، جمعیت تعالی ایران اسلامی، مرکز بررسی‌های راهبردی جنبش دانشجویی، رزمندگان حزب‌الله و ستاد مردمی برای مردم (ستاد مردمی آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی) است اعضای این فهرست را به شرح ذیل اعلام کرد:

سیدمحمدرضا حسینی
محمد خزاعی
جعفر فرجی
مجید حسینی
علی عبدی
حسین قرایی
امیرجاویدپور
هاشم داداش‌پور
زهرا حیرانی شبانی‌پور
سمیه السادات حسنی‌حلم
سیدمهدی زریباف
حامد عطاری
سیدمرتضی محمودی
اسماعیل احمدی
رضا پوریافر
نعمت‌اله حکیم
سیدمرتضی حسینی
حامد علامتی
عرفان خسرویان چم‌پیری
عبداله دارایی
سیدمحمد موسوی گزافرودی

وی با تاکید بر اینکه همچنین گزینه اصلح و مورد تایید ائتلاف بزرگ برای مردم برای انتخابات ریاست جمهوری حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی است، خاطرنشان کرد: گزینه‌های مورد حمایت جبهه پایداری انقلاب اسلامی برای انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری تهران آیت الله اعرافی، آیت‌الله مصلحی و آیت‌الله دانش‌زاده مومن خواهند بو

این مطلب برایم مفید است
19 نفر این پست را پسندیده اند