به نوشته الجزیره، رسانه‌های رژیم صهیونیستی در این باره نوشته‌اند که دو شبکه اصلی برق‌رسانی این شهرک بر اثر اصابت موشک آسیب دیده و برق بخش عمده شهرک قطع شده است. بئر السبع در ۴۵ کیلومتری شرق غزه قرار دارد.

امروز همچنین شهرک‌های اسدود و عسقلان نیز آماج حملات راکتی و موشکی نیروهای مقاومت قرار گرفت.

وزارت جنگ رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد که طی عملیات‌های گروه‌های مقاومت نوار غزه در چهار روز گذشته، حدود ۲۰۰۰ فروند موشک و راکت به سمت صهیونیست‌ها شلیک شده است.

درگیری میان مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی از روز دوشنبه و پس از پایان ضرب‌الاجل مقاومت به تل‌آویو مبنی بر لزوم پایان تجاوزات این رژیم در قدس و مسجدالاقصی آغاز شده است.

کابینه امنیتی صهیونیست‌ها نیز شامگاه چهارشنبه برنامه‌های نظامی برای افزایش عملیات‌های تهاجمی به جنبش‌های مقاومت حماس و جهاد اسلامی در غزه را تصویب کرد و در ۲۴ ساعت گذشته حملات هوایی و توپخانه‌ای شدیدی علیه مراکز غیر نظامی در این منطقه صورت گرفته است.

طبق جدیدترین آمار وزارت بهداشت فلسطین ۱۱۹ تن تاکنون بر اثر این حملات به شهادت رسیده‌اند که از این میان ۳۱ تن کودک و ۱۵ نفر نیز از میان زنان هستند. نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی نیز امروز تهدید کرد که ارتش این رژیم حملات به نوار غزه را تا «زمانی که لازم باشد با قدرت بیشتری» ادامه خواهد داد.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.