احمد ثمره حسینی  اظهار داشت: در پی شکایت 2 شهروند  از کلاهبرداری ناشناس، که با معرفی خود به عنوان مأمور گزینش ناجا ،با اخذ مبالغی به آنها وعده استخدام در نیروی انتظامی را داده بود ، موضوع شناسایی و دستگیری این فرد به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی آن  شهرستان قرار گرفت.

وی افزود :ماموران پلیس آگاهی با انجام کارهای اطلاعاتی و تحقیقات گسترده فرد کلاهبردار را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه او را در محل سکونتش درخیابان بعثت زابل دستگیر کردند.

ثمره حسینی بیان کرد: متهم 25 ساله در تحقیقات تکمیلی و در مواجهه حضوری با شکات به 2 فقره کلاهبرداری به مبلغ 150 میلیون ریال از شهروندان با وعده استخدام آنها در ناجا و جعل عنوان و معرفی خود به عنوان مأمور گزینش ناجا و  همچنین جعل اوراق استخدامی و نامه های اداری مرکز گزینش ناجا اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان زابل در پایان با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضائی از عموم شهروندان خواست: تا برای پیشگیری از تکرار این گونه جرائم در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و برخورد با افرادی که با معرفی خود به عنوان مأمور ادارات و سازمانهای مختلف قصد اخاذی را دارند، سریعا با تماس 110 موضوع را به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به دستگیری این افراد کلاهبردار اقدام شود.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند