نخست وزیر رژیم صهیونیستی در چارچوب جنگ روانی و حرف های تکراری اش باردیگر گفت که هر روز برای جلوگیری از حضور ایران در مرز اسرائیل تلاش می کند و در این مسیر از رابطه اش با روسیه هم بهره می گیرد.

"بنیامین نتانیاهو" روز پنجشنبه در گفت وگو با رادیو ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شده ،اسرائیل در سوریه آزادی کامل دارد که بخشی  از آن در نتیجه روابط با روسیه است.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی  همچنین مدعی شده که  که چهار کشور دیگر عرب منطقه که مقام های صهیونیستی قبلا این کشورها را از جمله عمان، قطر و عربستان نام برده بودند، در صف عادی سازی روابط با تل آویو قرار دارند.

وی درحالی از پیوستن سایر دولت های عرب به پروژه عادی سازی صحبت کرده که دولت های سازشکار تا همین مرحله نیز در میان افکار عمومی عرب و جهان اسلام، دچار سرشکستگی و تحقیر شده اند.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی، در همین ارتباط، در خصوص افتضاح تاخیر چندباره سفرش به امارات ادعا کرد "اینکه گفته می شود امارات از استقبال من خودداری کرده ، درست نیست؛ به زودی به امارات می روم".

وی در خصوص برخی گزارش ها مبنی بر اینکه سفر «یوسی کوهن» رئیس موساد به امارات با هدف تحت فشار قراردادن ابوظبی برای انجام سفر خودش برنامه ریزی شده بود، رد کرد.

نتانیاهو که در آستانه انتخابات، با چالش های فراوانی روبه روست این روزها به شدت به مخالفانش حمله ور می شود، بطوری که خودش غیر مستقیم اعتراف می کند که برای دور آینده قرار نیست رقبایش را بازی دهد و به صراحت گفته که دیگر حاضر به تشکیل دولت ائتلافی نیست.

وی  در عین حال حاضر نشد به سوالی در باره روابط احتمالی با عربستان سعودی پاسخ دهد.

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند