هادی ثمره جانشین فرماندهی انتظامی شرق استان تهران ظهر امروز در نشست توجیهی و هم اندیشی پلیس با اصحاب رسانه جنوب شرق استان تهران، اظهار کرد: مردم ولایت مدار و انقلابی کشور با توجه به اینکه در وضعیت کرونایی قرار داشتیم در روز ۲۲ بهمن با حضور خود به شکل خودرویی نشان دادند که مردم ایران همیشه پای انقلاب هستند و از ارزش‌های والای انقلاب با وجود تمام مشکلات دفاع می‌کنند.

وی گفت: حضرت زینب(س) اولین فردی بود که وظیفه اطلاع رسانی را انجام داد، کار خبرنگاران بسیار سخت و خبرنگاران با ارسال اخبار به شکل صحیح می‌توانند احساس امنیت را به جامعه تزریق می‌کند.

جانشین فرماندهی انتظامی شرق استان تهران با بیان اینکه امروز کشور به برکت خون شهیدان توانسته بالاترین امنیت را در منطقه رقم بزنند، افزود: در حال حاضر افزایش ۲۵ درصدی کشفیات سرقت‌ها را داشته‌ایم که توسط نیروهای زحمت‌کش ناجا رقم خورده و توسط اصحاب رسانه اطلاع رسانی شده است.

ثمره تصریح کرد: در حادثه تیر اندازی به یکی از قضات شهرستان پیشوا توفیقات خوبی بدست آمده و خودرو حامل ضاربین به قاضی پیشوا شناسایی شده که به زودی خبرهای خوبی در این خصوص به اطلاع مردم خواهد رسید.

این مطلب برایم مفید است
20 نفر این پست را پسندیده اند