به گزارش المسیره، عبدالملک الحوثی افزود: نظام های غربی که توهین به خدا و انبیاء را جایز می شمرند و از افشای توطئه های صهیونیست ها جلوگیری می کنند، تحت سلطه لابی های صهیونیستی کافر هستند.

وی همچنین گفت که دشمن صهیونیستی تهدیدی برای امت اسلامی و ثبات و صلح منطقه ای است.

رهبر انصارالله در بخش دیگری از سخنانش با حمایت از محور مقاومت که به گفته او در مقابل خطر توطئه های آمریکا و اسرائیل ایستاده است، گفت: ما با سیاست های استعماری و خصمانه آمریکا در قبال امت اسلامی مخالفیم.

الحوثی با بیان اینکه امت اسلامی امروز با مشکلات و بحران ها بسیاری مواجه است، افزود: بایستی مناسبت میلادی نبی مکرم اسلام (ص) نقطه آغاز مقابله با این چالش ها باشد.

وی همچنین، منشأ تمامی مشکلات بزرگ و مفاسد دنیای اسلام و جامعه بشری را انحراف از پیام و تعالیم الهی دانست و گفت که هرگونه انحراف در این باره نتایج جبران ناپذیری به همراه دارد.

رهبر انصارالله در ادامه گفت که شدت و قاطعیت در برابر دشمنان اسلام را لازم و واجب است و این امر در جهاد و پایداری و فداکاری مادامی که طاغوت دارای امکانات وسیع است، تجلی می‌یابد.

عبدالملک الحوثی همچنین بر تداوم مبارزه با ائتلاف سعودی - اماراتی به عنوان یک وظیفه دینی و ملی تا پیروزی نهایی تأکید کرد.

وی در خصوص سازش میان برخی از حکام عربی و رژیم صهیونیستی گفت: با هرگونه عادی سازی روابط و سازش با دشمن اسرائیلی مخالفیم.

رهبر انصارالله در ادامه افزود: نظام سعودی، اماراتی، آل خلیفه و سودان شریک آمریکا و اسرائیل در توطئه هایشان علیه امت اسلامی هستند.  

الحوثی اظهار داشت: اعلام سازش کشورهای وابسته به آمریکا و اسرائیل، خیانت و مشارکت در دشمنی با امت اسلامی در همه زمینه هاست.

وی همچنین گفت که مردم یمن بر مواضع اصولی و دینی خود در حمایت از ملت فلسطین و آرمان های آن پایبند هستند.

او همچنین گفت که بی توجهی به مشکلات و تهدیداتی که جهان اسلام با آن مواجه است و بی مسئولیتی در قبال آن یک حماقت است و نتایج فاجعه‌باری به دنبال دارد.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند