مدیرکل روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان در تشریح جزییات سفر رئیس مجلس می‌گوید: آقای قالیباف بعد از ورود به چابهار از پروژه شهر فرودگاهی چابهار بازدید می‌کند، در ادامه به اسکله صیادی بریس شهرستان دشتیاری می‌رود.

جواد سالارزهی افزود: با بازدید از سد ماشکید و مرز کهک شهرستان سراوان سفر رئیس مجلس ادامه می‌یابد و سپس در مدرسه شهید مطهری سراوان که نخبگان زیادی را پرورش داده، حضور می‌یابد.

وی تصریح کرد: قالیباف در ادامه از بازدیدی هوایی از شهرستان‌های ایرانشهر و سرباز خواهد داشت و با حضور در بیمارستان ایران مهر ایرانشهر ضمن گفت‌وگو با کادر درمان این بیمارستان پای صحبت آن‌ها می‌نشیند.

مدیرکل روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: حضور در کارخانه بافت بلوچ ایرانشهر و بازدید از طرح ۴۶ هزار هکتاری سیستان،بازدید از روستاهای محروم و مناطق حاشیه‌نشین زاهدان از دیگر برنامه‌های سفر سه روزه قالیباف به سیستان و بلوچستان است.

سالارزهی خاطرنشان کرد: با جلساتی با علما و روحانیون، گروه‌های جهادی، یادآوره شهید شوشتری و در پایان جلسه جمع‌بندی، سفر رئیس مجلس چهارشنبه تمام می‌شود و به تهران باز می‌گردد.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند