به دنبال دعوت محمد جواد آذری جهرمی از بسیاری از چهره‌های فرهنگی، ورزشی و اجتماعی برای پیوستن به پویش «ایران همدل»، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن انتشار تصاویری در استوری اینتستاگرام خود، از دو پیشکسوت ورزشی علی پروین و امیر قلعه نویی برای پیوستن به این پویش قدردانی کرد.

در ادامه استوری اینستاگرام آذری جهرمی را مشاهده می‌کنید.

قدردانی وزیر ارتباطات از قلعه نویی و علی پروین

قدردانی وزیر ارتباطات از قلعه نویی و علی پروین

گفتی است؛ امیر قلعه نویی مربی فوتبال نیز ضمن انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش، از پیوستن خود به پویش «ایران همدل» خبر داد و نوشت:

"این روز‌ها بیشتر از همیشه به همدیگه محتاجیم. به محبتی که قطره قطره جمع بشه و به یک دریای خروشان همدلی تبدیل بشه. تو این روز‌هایی که خیلی از دست‌ها خالی‌تر از قبل شده، خیلی از کسب‌وکار‌ها تعطیل شده و خیلی آبرو‌ها به خطر افتاده، وقتشه که دست به دست هم بدیم و یه ایران همدل بسازیم تا گره‌ای کار کسی باز کنیم و آستینی برای کمک بالا بزنیم.
پیوستن به پویش ایران همدل راه خوبیه که کمک‌های ما در کنار هم یک کار بزرگ رقم بزنه. با شماره‌گیری ستاره ۱۴ یا واریز به شماره کارت ۷۷۷۷-۷۷۷۷-۶۰۷۷-۶۲۷۷ در این کار خیر همگانی شرکت کنیم تا ان‌شاالله به مدد حضرت امیرالمومنین علیه‌السلام، نیازمندی از قلم نیفتد و گوشه‌ای از مشکلات نیازمندان مرتفع شود.
من هم به پویش خیریه‌ ایران همدل می‌پیوندم و از همه‌ی هوادران خوب و مهربان فوتبال ایران دعوت می‌کنم به این پویش بپیوندد تا این کار خیر گسترده‌تر شود."

قدردانی وزیر ارتباطات از قلعه نویی و علی پروین

این مطلب برایم مفید است
15 نفر این پست را پسندیده اند