هر سال مناجات‌های محمود کریمی در ایام ماه مبارک رمضان از مشهد مقدس را شبکه دو سیما پخش می‌کرد اما نقل حکایتی، کنداکتور را تغییر داد و چند شبی است در دهه دوم ماه مبارک، مداحان جایگزین، مناجات‌خوانی را ادامه می‌دهند. این اتفاق با واکنش‌های بسیاری از سوی جامعه مداحان، واعظان و محافل رسانه‌ای و فرهنگی مواجه شد و مدتی است در امامزاده علی اکبر(ع) چیذر، مناجات‌خوانی محمود کریمی برقرار است و از فضای مجازی علاقه‌مندان دنبال می‌کنند. 

با پیگیری‌های خبرنگار تسنیم  مشخص شد که از دهه سوم ماه مبارک رمضان، مناجات‌های محمود کریمی از امامزاده علی اکبر(ع) چیذر روی آنتن شبکه دو سیما خواهد رفت. بعد از حرف و حدیث‌هایی که در فضای مجازی و محافل رسانه‌ای مطرح شد و همه از رسانه‌ملی مطالبه کردند چرا میان رفتارهایشان تناقض وجود دارد؟ در صورتیکه این مداح اهل‌بیت از نقل حکایت نامضمون با برنامه،‌ جلوی دوربین‌های صداوسیما عذرخواهی کرده بود. 

حمید خواجه‌نژاد مدیر روابط عمومی سیما در این باره به خبرنگار خبرگزاری تسنیم  گفت: شبکه دو سیما پس از پوشش دو دهه برنامه‌های آستان قدس با مناجات خوانی مادحین برجسته کشور، در دهه سوم با هماهنگی های صورت گرفته و با مشارکت هیئت رزمندگان اسلام شمیرانات مناجات‌های حاج محمود کریمی از آستان امامزاده علی اکبر (ع) چیذر از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

 

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند