علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی  در جمع خبرنگاران ضمن قدردانی از اکثریت مردم شریف ایران که در خانه مانده و با لغو  سفرهایشان،  هشدارهای مراکز بهداشتی  را رعایت کرده اند ، اظهار امیدواری کرد که سایر افراد نیز برای حفظ سلامتی خود و جامعه با عموم مردم همراه شوند.

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین اهتمام مسئولان مجامع عمومی از قبیل مراکز ورزشی، فرهنگی و مذهبی به سلامت مردم و  اجرای دستورالعمل های  ستاد ملی مقابله با کرونا را شایسته تقدیر دانست.

لاریجانی در ادامه کنترل بیماری کرونا را  مستلزم عزم همگانی آحاد جامعه، همکاری و هماهنگی دستگاه ها در سطوح ملی و  استانی ، اطلاع رسانی دقیق  رسانه ها با اعلان هشدار های  بهنگام  و سعی حداکثری دولت برای ارائه خدمات اداری به مردم از طریق سامانه های الکترونیک عنوان کرد و افزود: از اکثریت مردم شریف ایران که در خانه مانده و با لغو  سفرهایشان،  هشدارهای مراکز بهداشتی  را رعایت کرده اند ، تشکر و  قدرددانی می کنم  و  امیدوارم که سایر افراد نیز برای حفظ سلامتی خود و جامعه با عموم مردم همراه شوند. همچنین  از دولت می خواهم که سعی حداکثری خود را در ارائه خدمات اداری از طریق سامانه های الکترونیک به مردم بکار گیرد.

لاریجانی با بیان این که تدابیری نیز برای جبران افت کسب و کارها در سطح ملی اندیشیده شده است، گفت: پس از جمع بندی و با جلب نظر نمایندگان بخش خصوصی ، نتایج این اقدامات به اطلاع عموم خواهد رسید.

لاریجانی همچنین از رسانه ملی خواست تا با تولید برنامه های جذاب و پرکشش ، در خانه ماندن مردم را آسان کرده و حضور طولانی مدت  اعضای خانواده در خانه ها را از ملال  و یکنواختی بزداید. 

 رییس مجلس شورای اسلامی  در پایان ابراز امیدواری کرد که این بیماری  هر چه زودتر از کشور رخت بربندد و  از خداوند، شفای عاجل  مبتلایان این بیماری،  رحمت و مغفرت درگذشتگان از آن  و صبر و شکیبایی خانواده هایشان را خواستار شد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند