سریال «پایتخت» به کارگردانی سیروس مقدم با بازی محسن تنابنده، احمد مهرانفر، ریما رامین فر، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبداللهی، مهران احمدی، بهرام افشاری و سارا و نیکا فرقانی اصل در ۱۵ قسمت از اول نوروز ساعت ۲۲:۱۵ دقیقه از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

سریال «کامیون» به کارگردانی مسعود اطیابی نیز در ۳۰ قسمت ۴۲ دقیقه‌ای تولید در حال تولید است و طبق برنامه ریزیها از ابتدا تا پایان فروردین ۹۹ ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. قصه این سریال کمدی به نویسندگی شهاب عباسی (بر اساس طرحی از شهروز شکورزاده) درباره یک پیشکسوت فوتبال است که مدتی روی کامیون باربری کار می‌کند و پس از آشنایی با سه دانشجو که صاحب‌خانه به دلیل مشکلاتی اثاثیه‌شان را به خیابان ریخته است، درگیر ماجرا‌هایی می‌شود. مهدی هاشمی، لعیا زنگنه، جهانبخش سلطانی، نادر سلیمانی، بیتا سحرخیز، شهاب عباسی، سیاوش مفیدی، فرهاد بشارتی، سپند امیرسلیمانی، ماهان عبدی، گیتی قاسمی، آرزو نبوت، زهره فکورصبور، مهسا طهماسبی و علی هاشمی بازیگران اصلی این سریال هستند.

شبکه سه سیما نیز سریال کمدی «دوپینگ» را به کارگردانی رضا مقصودی به عنوان نخستین سریالش در مقام کارگردان، با بازی شبنم مقدمی، هادی حجازی فر، الناز حبیبی، نیما شعبان‌نژاد و محمد بحرانی برای پخش در ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه در حال آماده سازی دارد و گفته می شود در سی قسمت تا پایان نوروز ادامه خواهد داشت.

سریال در حال پخش «میانبر» به کارگردانی مشترک یزدان فتوحی و امیر نوری که این روزها ساعت ۲۳ در حال پخش از شبکه پنج است، در نوروز نیز ادامه دارد. غلامرضا نیکخواه، کمند امیر سلیمانی، محمود جعفری، سیاوش چراغی‌پور، شهین تسلیمی، جمید نیک نبرد، آرش نوذری و اشکان اشتیاق بازیگران این مجموعه ۹۰ قسمتی هستند.

 

این مطلب برایم مفید است
36 نفر این پست را پسندیده اند