در حالی که روزنامه اکیپ فرانسه از توافق ۲.۵ میلیون یورویی ۲ باشگاه بوردو و ریوآوه بر سر انتقال مهدی طارمی به لیگ فرانسه خبر داده بود، اما پائولو سوسا سرمربی پرتغالی بوردو در نشست خبری پیش از بازی با المپیک مارسی این خبر را تکذیب کرد.

سایت foot-sur ۷ فرانسه در این باره نوشت: در حالی که به نظر می‌رسید پرونده مهدی طارمی، مهاجم ایرانی ریوآوه (پرتغال) در مسیر صحیحی قرار داشته باشد، پائولو سوسا از کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار بوردو مقابل المپیک مارسی استفاده کرد تا امید هواداران بوردو را به یاس تبدیل کند.

سوسا گفت: ادواردو ماکیا (مدیرباشگاه)  ساعت ۱۱:۳۵ شب پنجشنبه با من تماس گرفت تا به من بگوید تیم تقویت نخواهد شد. بازیکنی مانند آئورلین توآمنی فروخته شده است، دیگرانی هم برای کاهش حجم حقوق و دستمزد از تیم رفته اند. برای تقویت تیم همه کاری کرده ایم، اما این امر امکان پذیر نیست. من از او به خاطر کارش تشکر می‌کنم. من نمی‌توانم کاری بکنم. ما باید روی بازیکنانی که حضور دارند، تمرکز کنیم. من احترام زیادی برای بازیکنان خود قائلم تا پیروز شوند و مایه افتخار هواداران خود باشند.

این سایت فرانسوی در ادامه می‌نویسد، این سخنان پائولو سوسا ممکن است شگفت آور به نظر برسد، زیرا طبق گفته اکیپ، باشگاه ریو آویو در ساعات اخیر پیشنهاد ۲.۵ میلیون یورویی سران بوردو را پذیرفته است، به جز این آن‌ها خبر‌های بیشتری از همتایان پرتغالی خود نمی‌دهند.

سایت girondins ۴ ever هم با اشاره به توافق ادعایی اکیپ بین بوردو و ریوآوه بر سر طارمی نوشت، در مورد این مهاجم و با وجود توافق در مورد مهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران، هیچ خبر جدیدی نیست. رسانه‌ها ورود مهاجمی به ژیروندینس را محتمل نمی‌بینند، مگر اینکه سران بوردو بدون اینکه به مربی خود اطلاع بدهند، یکی را استخدام کنند. در این پست هیچ تقویتی وجود نخواهد داشت.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند