وحید قلیچ مربی دروازه بان های پیشین پرسپولیس که سابقه بازی در این تیم را دارد، در تازه ترین مصاحبه خود این بار به گابریل کالدرون و رفتارهای او هجوم برد. قلیچ به خاطر زبان تند و انتقادی که دارد، همواره توسط پرسپولیسی ها طرد می شود. او گفت: «مربی خارجی آوردند تا مشکل تیم را حل کند، خودش مشکل روی مشکلات قبلی شد. معلوم نیست مدیران باشگاه چه کار می کنند و دل شان به حال چه کسی می سوزد. نام کالدرون را گذاشته اند رستم اما حالا جرات نمی کنند او را صدا بزنند!»

این مربی بازنشسته ادامه داد: «من که این حرف ها را می زنم، دنبال بازگشت به پرسپولیس نیستم. اصلا هم نمی خواهم کسی را خوشحال یا ناراحت کنم. فقط حرفم این است آن کسانی که قرارداد با کالدرون را بستند، امروز کجا هستند؟ چرا صدای شان در نمی آید. بیایند و بگویند وقتی پول در باشگاه نبود، روی چه حساب قرارداد ۸۰۰ هزار دلاری با کالدرون بستند. الان این مربی رفته و گفته دیگر نمی آیم. دست باشگاه به کجا بند است؟ الان طوری شده که به جای باشگاه پرسپولیس، کالدرون گفته می خواهم شکایت کنم. این چه مدل قرارداد بستن بود؟! واقعا هواداران باید اعتراض کنند و نمی دانم چرا برخی از آنها، صدای شان در نمی آید.»

قلیچ در نهایت گفت: «حیف این پرسپولیس با این همه بازیکن خوبی که مربی بالای سرشان نیست و خوب مدیریت نمی شوند. من اگر به جای مدیرعامل باشگاه بودم، همین امروز استعفا می کردم تا خیال همه راحت شود!»

 

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند