«اسماعیل خلیل‌زاده» سرپرست باشگاه استقلال در گفت و گویی اظهار داشت: گزینه‌های متعددی در جلسه امروز بررسی و با توجه به اینکه در گذشته توافقاتی با «فرهاد مجیدی» هم داشتیم، او  به صورت رسمی به عنوان سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران انتخاب شد.

وی در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به پرونده «آندره استراماچونی» گفت: بله پرونده این سرمربی بسته شده است. اگر استراماچونی در این باره شکایت کند، البته ما هم در این باره جواب خواهیم داشت. امیدواریم این اتفاق رخ ندهد.

سرپرست استقلال درباره حواشی که پیرامون جلسه با وکیل استراماچونی پیش آمده در پاسخ به این سوال که آیا عکس‌هایی از مذاکره با نمایندگان استراماچونی دارید؟ عنوان کرد: بنده، «رحمان رضایی» و «علی خطیر» سه روز در مذاکره با وکیل استراماچونی و پسر او حضور داشتیم و می‌توانند توضیح بدهند که البته این کار را انجام دادند. از یازده بندی که این مربی عنوان کرده بود به ۹ بند رسیدیم. ساعت‌ها مذاکره کردیم و بعد از اینکه پیشنهاد ما را پذیرفتند، ما پذیرفتیم ۴۷۰ هزار یورو را در سه قسط پرداخت کنیم، اولین قسط هم با ۱۵۰ هزار یورو پرداخت شد، به غیر از آن قرار شد دوباره ۱۵۰ هزار یورو دیگر و در ۲ قسط پرداخت شود که وی قبول نکرد.

وی در پایان درباره دستیاران مجیدی عنوان کرد: مجید نامجو مطلق به همراه یک دستیار اسپانیایی و بدنساز انگلیسی به تیم استقلال اضافه خواهند شد.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند