حسن کریمی، مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در حاشیه برگزاری همایش پیاده روی کارکنان وزارت ورزش در گفت‌وگو با ایسنا، درباره‌ واگذاری بلیت فروشی الکترونیکی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: تا به امروز بلیت فروشی الکترونیکی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و تیم ملی بنا به درخواست وزیر ورزش و جوانان بر عهده شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی بود اما بنا داریم از شروع نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بلیت فروشی الکترونیکی این دو باشگاه را به خود باشگاه‌ها واگذار کنیم. اگر تا امروز مسئولیت بلیت فروشی الکترونیکی این دو باشگاه و تیم ملی بر عهده شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی بود وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال و شورای تامین این درخواست را از ما داشتند اما الان به دنبال آن هستیم که بلیت فروشی این دو باشگاه و تیم ملی را به خود آنها واگذار کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مشکلات گیت‌های ورزشگاه آزادی رفع شده است؟ گفت: گیت‌های ورزشگاه آزادی در دو، سه بازی اول لیگ برتر فوتبال مشکلاتی داشت که بعد از داربی مشکلات آنها رفع شد و دیگر مشکلی از این نظر نداریم. تنها مشکل حاضر این است که هنوز برخی از تماشاگران بدون تهیه بلیت سعی می‌کنند وارد ورزشگاه آزادی شوند و بازی‌های لیگ را دنبال کنند. این مساله تقریبا برطرف شده و تماشاگران به این باور رسیده‌اند که باید برای تماشای فوتبال از قبل بلیت تهیه کنندتا برای ورودی به ورزشگاه آزادی و نشستن در صندلی‌های خود با مشکل خاصی مواجه نشوند. در شرایط کنونی هنوز ۵۰ درصد از تماشاگران در خرید بلیت الکتریکی کوتاهی می‌کنند و فرهنگ‌سازی لازم در این زمینه صورت نگرفته است.

کریمی در پایان در خصوص استادیوم نقش جهان اصفهان و این که آیا مشکلاتی این استادیوم رفع شده است گفت: این استادیوم را خرداد سال گذشته تحویل دادیم و در حال حاضر هیچ مشکلی برای برگزاری لیگ برتر فوتبال در این استادیوم وجود ندارد. ۷۷ هزار نفر می‌توانند برای تماشای فوتبال در این استادیوم حضور پیدا کنند، بنابراین هیچ مشکل دیگر متوجه این استادیوم نیست و شرایط برای برگزاری رقابت‌های لیگ برتر در این استادیوم فراهم است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند