فاطمه معتمدآریا، یکی از هنرمندانی بود که در سومین دوره اهدای نشان داود رشیدی روی صحنه رفت و سخن گفت. در این مراسم که شامگاه پنجشنبه ۷ شهریور در سالن کیارستمی بنیاد سینمایی فارابی برگزار شد، جمع زیادی از هنرمندان سینما و تئاتر حضور داشتند.

سومین دوره اهدای نشان داود رشیدی با عنوان «پرده‌های سینما؛ تصاویر ماندگار» با اجرای منصور ضابطیان برگزار شد. این مجری زمانی که می‌خواست از فاطمه معتمدآریا برای آمدن روی صحنه دعوت کند، گفت: «هر جا که می‌خواهم از فاطمه معتمدآریا برای آمدن به صحنه دعوت کنم، می‌ترسم حرفی بزند که بعدش برایم دردسر شود.»

در واکنش به این صحبت ضابطیان، فاطمه معتمدآریا گفت: «من به عنوان کسی که قدم به قدم دنبال آقای رشیدی آمدم، روزی نیست که به ایشان فکر نکنم. مثلا اگر الان بودند درباره ماجرای پگاه آهنگرانی چه می‌کردند یا اگر درباره مهتاب کرامتی حرفی می‌زنند، ایشان  چه می‌کردند.»

او تاکید کرد: «الان که در صنف بازیگران جای ایشان هستم، راه او را دنبال می‌کنم؛ اگر حرفی درباره هر بازیگری می‌زنند یا مشکلی برای کسی پیش می‌آید، سعی می‌کنم مثل ایشان با گفت‌وگو مسائل را حل کنیم. هر چند یک زمانی خودم به آقای رشیدی ایراد می‌گرفتم که چرا مدام به وزارت ارشاد می‌رود و گفت‌وگو می‌کند.»

این بازیگر ادامه داد: «معتقدم هر حرفی که امروز به ما می‌زنند، در واقع برچسب است. اعضای صنف بازیگران امروز، در حل مشکلات همچنان بر رویه آقای رشیدی عمل می‌کنند و سعی دارند در رفتار و منش مثل ایشان خوش‌مشرب و با مناعت طبع و مهربان و ... باشند.»

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند