حسن تفتیان سریع‌ترین دونده ایران امروز(جمعه، ۲۵ مرداد) با هدف حضور در اردوی تدارکاتی یک‌ماهه در کمپ‌ اینسپ پاریس راهی فرانسه شد تا تمرینات خود را زیر نظر اونتانون‌گای مربی فرانسوی‌اش از سر بگیرد.

تفتیان در این مورد گفت: پس از ارائه برنامه‌های آماده‌سازی در اردوی تدارکاتی فرانسه به فدراسیون و موافقت و حمایت مسئولان فدراسیون، امروز از تهران به پاریس آمدم تا به مدت یک ماه تمریناتم را زیر نظر آقای گای در کمپ‌ اینسپ پاریس شروع کنم.

او در خصوص‌ حضورش در مسابقات بین‌المللی اروپا گفت: برنامه‌ریزی کرده‌ایم که در چند مسابقه بین‌المللی شرکت کنیم تا شرایط را ارزیابی کرده باشیم و بتوانیم رکوردها را ارتقاء دهیم. یکی از آن مسابقات تورنمنت امروز در سوئد بود که به آن نرسیدم. مسابقه بعدی جمعه آینده در بروکسل بلژیک است که شرکت می‌کنم و اگر آقای گای موافقت کند، دو روز بعد در وورلد چلنج‌مادرید هم‌ می‌دوم. البته هنوز قطعی نیست و باید دید تصمیم مربی چیست. مسابقه بعدی هم تورنمنت سوئیس است که حضور خواهم یافت.

تفتیتان در پایان گفت: در این‌ یک‌ماه تمرینات پرفشاری خواهم داشت تا به اهدافم برسم. حضور پرقدرت در مسابقات قهرمانی جهان و کسب سهمیه حضور در بازی‌های المپیک توکیو، مهم‌ترین اهداف پیش رویم است.

 

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند