معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر قزوین در این خصوص گفت: در ساعت ۲۱:۴۰ روز گذشته  در پی تماس دیسپج اورژانس با مرکز EOC هلال احمر استان مبنی بر اعلام حادثه برخورد دو دستگاه تریلی با یکدیگر در کیلومتر  ۵ محور تاکستان - بوئین زهرا،  بلافاصله عوامل امدادی پایگاه نرجه به صحنه حادثه اعزام شدند.

حکمت الله هاشمی با بیان اینکه در این حادثه ۲ نفر از سرنشینان در دم جان باخته و یک نفر دیگر به شدت مصدوم شد افزود: افراد فوتی و مصدوم توسط نجاتگران پایگاه نرجه و با استفاده از ابزارهای ست نجات رهاسازی شدند و فرد مصدوم  جهت انتقال به مرکز درمانی به اورژانس مستقر در صحنه حادثه تحویل داده شد.  

وی اضافه کرد:با توجه به حجم بالای تردد در محورهای مواصلاتی استان در آخرین روزهای هفته این چهارمین حادثه ناگوار جاده ای در یک روز بود که نجاتگران هلال احمر استان حضور پررنگ و تاثیر گذاری در آن داشتند.  

هاشمی ادامه داد: در یکی از این حوادث واژگونی یک دستگاه پژو ۴۰۵ در محور فرعی روستای انجیلاق- شکرناب منجر به مرگ یکی از سرنشینان خودرو و مصدومیت یکی دیگر از آنها شد.

وی افزود: فرد فوتی و مصدوم محبوس شده در خودرو توسط نجاتگران پایگاه محمدیه با استفاده از ست های هیدرولیک رهاسازی شدند و مصدوم جهت انتقال به مرکز درمانی تحویل اورژانس شد.

هاشمی همچنین از یک حادثه واژگونی موتورسیکلت در جاده قزوین- رازمیان خبر داد و گفت: این حادثه ساعت ۱۹:۳۰ دیروز در پی تماس دیسپج اورژانس با مرکز EOC هلال احمر استان اطلاع رسانی و  بلافاصله تیم واکنش سریع استان مستقر در بوستان فدک به صحنه حادثه اعزام شد.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر قزوین افزود: در این حادثه ناگوار که راکب موتورسیکلت دچار مصدومیت شدید از ناحیه سر شده بود پس از تثبیت پزشکی با مشارکت تکنسین های اورژانس به بیمارستان شهید رجایی منتقل شد.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند