شهبازی ظهر شنبه در نشستی با حضور معاونان، مدیران کل مربوطه و نمایندگان بخش خصوصی به هماهنگی اقدامات و برنامه های این سفر پرداخت.

وی ادامه داد: این سفر از اهمیت بالایی برای البرز برخوردار است که ضرورت دارد از فرصت موجود به نحو مطلوب بهره برداری شود.

شهبازی تشریح و تبیین درست فرصت ها و چالش های استان در حضور معاون اول رییس جمهور را بسیار مهم اعلام کرد و گفت: بر این اساس باید جمع بندی صحیحی از مطالبات استان برای ارائه به دکتر جهانگیری داشته باشیم.

وی حضور بخش خصوصی و بیان مشکلات و موانع این قشر مولد و موثر را ضروری دانست و افزود: به طور نشستی با عنوان گفتگوی دولت و بخش خصوصی در دستور برنامه ها قرار خواهد گرفت.

استاندار اضافه کرد: متناسب با حضور معاون اول رییس جمهور بعنوان فرمانده اقتصاد مقاومتی کشور، جلسه فرماندهی اقتصاد مقاومتی البرز نیز به ریاست ایشان برگزار می شود.

وی گفت: باید پروژه های مهم استان که نیازمند نگاه ویژه ملی هستند، بدرستی احصا شوند تا با دستور و عنایت معاون محترم رییس جمهور به مرحله اجرا برسند.

شهبازی افزود: در این سفر یک روزه بر اساس پیش بینی های صورت گرفته با حضور فعال بخش خصوصی چند پروژه بزرگ در بخش های مختلف با اعتباری قریب به هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان و ظرفیت اشتغال حدود ۱۲ هزار نفر تا پایان اتمام پروژه ها، به مرحله اجرایی و بهره برداری می رسد.

لازم به ذکر است که طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور روز سه شنبه اول مرداد ۹۸ میهمان البرز خواهد بود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند