سید جلال ملکی دراین باره گفت: حوالی ساعت ۱۶:۵۰ امروز یک مورد حادثه سقوط درخت به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی تهران اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان ایستگاه ۲۹ را به محل حادثه واقع در خیابان شریعتی، پایین‌تر از خیابان گل نبی اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور عوامل آتش نشانی در محل اظهار کرد: با حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که سقوط درخت چنار به ارتفاع بیش از ۱۰ متر، سبب مسدود شدن بخش‌هایی از خیابان شده و به دو خودروی سواری نیز خساراتی وارد شده است که بلافاصله عوامل آتش نشانی با کمک عوامل شهرداری منطقه سه اقدام به ایمن سازی محل کرده و همزمان شروع به برش و قطعه قطعه کردن درخت کردند تا بتوانند مسیر را بازگشایی کنند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران افزود: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل و جمع آوری تکه‌های بریده شده درخت از کف خیابان، به مأموریت خود خاتمه داده و محل را به عوامل انتظامی تحویل دادند.

همچنین سرهنگ علی شریفی - رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در این باره به ایسنا گفت: پوسیدگی درخت تنومند باعث وقوع این حادثه شد؛ به طوریکه پلیس مجبور به ایجاد محدودیت موقت تردد در خیابان شریعتی شد.

وی با بیان اینکه درپی این حادثه ترافیک سنگینی در این منطقه به وجود آمده، گفت: عوامل راهور در محل حضور داشته و نسبت به روانسازی و هدایت بار ترافیکی اقدام کرده‌اند. لذا از همشهریانی که در آن محدوده در حال تردد هستند می‌خواهم که با حوصله و خونسردی از ترافیک عبور کرده و از تماشای این حادثه و بیشتر شدن حجم ترافیک خودداری کنند.

57905746

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند