ساعت ۱۹:۴۵ مورخه ۱۳۹۸/۰۴/۱۴ تیمی از امدادگران آتش نشانی تهران در تماس با ماموران کلانتری ۱۱۰ شهدا از پیدا شدن جسد مرد جوانی در کف کمد دیواری یک خانه استیجاری در خیابان شکوفه خبر دادند.

ماموران با حضور در ساختمان ۴ طبقه با جسد مرد جوانی که دست و پاهایش بسته شده بود روبرو شدند که در بررسی‌ها مشخص شد چند ماه از این جنایت می‌گذرد.

با اعلام این خبر تیمی از کارآگاهان اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران بزرگ به دستور بازپرس ویژه قتل در ساختمان ۴ طبقه حاضر شدند و در بررسی‌های ابتدایی به سراغ مرد صاحبخانه که آتش نشانان را در این ماجرا با خبر کرده بود رفتند.

مرد صاحبخانه به کارآگاهان گفت: یک سال قبل زن جوان همراه دخترش این خانه را اجاره کردند و مرد جوانی نیز که شوهر صیغه‌ای زن جوان بود به این خانه رفت و آمد داشت، اما از ۴ ماه قبل دیگر از او خبر نشد تا اینکه تصمیم گرفتم زن جوان و دخترش را به خاطر نپرداختن اجاره خانه با حکم تخلیه از خانه خارج کنم.

بعد از رفتن زن جوان و دخترش یک نقاش ساختمان به خانه آوردم تا با نظافت و رنگ کردن خانه مستاجر جدیدی در آن زندگی کند تا اینکه برای رنگ زدن به کمد دیواری رسیدیم و مشاهده کردیم کف کمد دیواری سیمان کاری شده و ارتفاع بیشتری پیدا کرده است که از نقاش ساختمان خواستم آنجا را تخریب کند که با اولین کلنگی که به کف کمد دیواری زده شد بوی تعفن در محیط خانه پیچید و خیلی زود با آتش نشانان تماس گرفتم.

سرهنگ کاراگاه گودرزی گفت:با اطلاعات به دست آمده و اقدامات تخصصی و پلیسی خانه زن جوان و دخترش در منطقه عبدل آباد شناسایی و شامگاه جمعه کارآگاهان با حضور در خانه متهم به قتل موفق به دستگیری منیژه و دخترش شدند.

معاون جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران اظهار داشت: منیژه ۴۵ ساله ابتدا خود را در ماجرای قتل بیگناه معرفی کرد و می‌گفت که ۴ ماه است که از شوهرصیغه‌ای اش که معتاد بوده اطلاعی ندارد تا اینکه زن جوان در برابر مدارک و شواهد پلیسی قرار گرفت و به ناچار به قتل مرد ۴۰ ساله در خانه استیجاری اعتراف کرد.

وی افزود: زن جوان عنوان کرد ساعت ۱۱ شب ۲۵ بهمن ماه سال گذشته وقتی به خانه آمدم متوجه شدم که شوهر صیغه‌ای‌ام قصد تعرض و آزار و اذیت دختر ۱۸ ساله ام را دارد که با هم درگیر و با یک قابلمه ضربه‌ای به سرش زدم که در این صحنه شوهرم روی زمین افتاد و، چون نمی‌توانستم جسد را از خانه خارج کنم تصمیم گرفتم برای پنهان ماندن ماجرای قتل، جسد را در کف دیواری اتاق خواب دفن کردم.

سرهنگ کارآگاه علی گودرزی معاون جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران گفت: زن جوان و دخترش با دستور بازپرس پرونده در اختیار کارآگاهان اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گرفته‌اند.

 

این مطلب برایم مفید است
15 نفر این پست را پسندیده اند