علی اصغر یوسف نژاد در جلسه علنی امروز مجلس تذاکرات کتبی جلسه علنی نوبت صبح امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی را به شرح ذیل قرائت کرد:

سهراب گیلانی به وزیر بهداشت: فرافکنی و عدم انجام تعهدات وزارت بهداشت و درمان در ساخت بیمارستان درمان بستر شهرستان گتوند.

علیرضا سلیمی و ۷ نفر نمایندگان به وزارت امور خارجه و وزیر ارشاد: توضیح در مورد پارتی مختلط بعضی از سفرای کشورهای خارجی و حضور بعضی از افراد به اصطلاح هنرمند.

محمد وحدتی و محمدحسین فرهنگی به وزیر نیرو: ضرورت تجدید نظر در تخصیص آب شرب برای مصارف صنعتی در منطقه تیکمه‌داش بستان آباد.

نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد به وزیر ارتباطات: چرا با وجود چندین تذکر به وزیر ارتباطات و علی رغم افزایش اختلالات آنتن دهی در تلفن‌های همراه مشکل آنتن‌دهی در این شهر مقدس مرتفع نشده است؟

سید مهدی مقدسی به رئیس جمهور: تسریع در تصویب آئین نامه اجرایی قانون تعیین تکلیف وضعیت خدمتی معلمان حق‌التدریس به منزله شروع آموزش دوره آموزشی ۶ ماهه از تابستان.

احمد بیگدلی به وزیر کشور: عدم توجه به مطالبات قانونی مردم برینه رود و سجاد رود در زمینه تقسیمات کشوری.

حبیب الله دهمرده به وزارت آموزش و پرورش: چرا در رابطه با اعمال مدرک دوم فرهنگیان زحمت‌کش اقدام اساسی صورت نمی‌گیرد؟ آیا این است معنای ارتقای کیفیت؟

نادر قاضی‌پور و علیرضا محجوب با امضا ۳۵ نفر از همکاران به رئیس جمهور: تسریع در معرفی مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی که ۷ ماه است که سرپرستی نمی‌شود.

حاجی دلیگانی به رئیس جمهور: چرا در اعمال ضریب افزایش و تعیین حداقل حقوق دانشجو - معلمان دانشگاه فرهنگیان برابر بند ۱ تبصره ۱۲ مصوبه هیئت وزیران اقدام نشده است؟

داوود محمدی به رئیس جمهور: ضرورت پرداخت بدهی‌های دولت به سازمان تایمن اجتماعی به منظور اجرای قانون همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و حل مشکلات این عزیزان.

خجسته نماینده مردم همدان به وزیر امور خارجه: لزوم فعال سازی دیپلماسی اقتصادی در زمینه بین‌المللی و معرفی محصولات ایران برای رونق تولید.

شهاب نادری به وزیر نیرو: رسیدگی به آب شرب روستاییان منطقه به منظور تخصیص آب به مرغوب‌ترین زمین‌های کشاورزی.

شکور پورحسین نماینده مردم پارس‌آباد به وزیر راه و شهرسازی: توجه به جاده‌های مواصلاتی شهرستان پارس‌آباد و بیله سوار. به وزیر جهاد کشاورزی: خرید تضمینی محصولات کشاورزی مغان به خصوص خرید از محصولات سیر سیرکاران.

مهرداد لاهوتی به رئیس جمهور انتقال پسماندهای استان‌های جنوبی به استان گیلان آسیب شدیدی به گردشگری استان گیلان می‌زند.

 

این مطلب برایم مفید است