طی یکی دو روز گذشته کلیپی در فضای مجازی منتشر شده که در آن یک مامور پلیس خودش را روی کاپوت پراید سفید رنگ مسافرکش، می‌اندازد تا مانع حرکت آن شود، اما راننده خودرو تلاش دارد از دست پلیس فرار کند.

این نحوه برخورد و درگیری فیلمبرداری، در فضای مجازی منتشر شده و بازتاب‌هایی نیز همراه داشته است.

در شبکه‌های اجتماعی، این نوع برخورد مامور پلیس مورد توجه قرار گرفته و فیلمبردار این فیلم که به نظر می‌رسد از شهروندان حاضر در محل بوده هنگامی که مامور پلیس خودش را روی کاپوت پراید می‌اندازد می‌گوید: «اینجا شده تگزاس».

به دنبال انتشار این کلیپ، مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور پایتخت روز یکشنبه توضیحات معاون ترافیکی این نهاد را در اختیار رسانه‌ها قرار داد.

سرهنگ مجید رضایی معاون ترافیکی پلیس راهور فاتب گفت: با تخلفات مسافربران شخصی از جمله محل مقابل درِ ورودی ایستگاه مترو میرداماد که باعث ناهنجاری‌هایی در این محدوه شده است برخورد می‌شود.

وی افزود: طرح برخورد با متخلفان و مسافربران شخصی که مشکلات و مزاحمت‌های ترافیکی برای شهروندان به وجود می‌آورند توسط پلیس راهور اجرایی شده است.

معاون ترافیکی پلیس راهور فاتب ادامه داد: این طرح با کمک تاکسیرانی و پلیس اجرا می‌شود و رانندگان متخلف پس از اعمال قانون برای تشکیل پرونده به دادگاه معرفی می‌شوند.

رضایی با بیان اینکه توقف مسافربران شخصی باعث ایجاد بار ترافیکی سنگین در این منطقه می‌شود اظهار داشت: یکی از نقاط مهم برای رفع ترافیک در پایتخت همین در ورودی مترو میرداماد است.

معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در هماهنگی با تاکسیرانی قرار شده است تاکسی‌های ون بیشتری به محدوده خیابان میرداماد اختصاص یابد.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند