قیمت دلار تزریقی در صرافی های دولتی نسبت به صبح آخرین روز هفته گذشته ۷۰ تومان افزایش یافت. قیمت دلار نسبت به قیمت های صبح پنجشنبه گذشته افزایش ۷۰تومانی داشت و به قیمت ۱۱۴۰۰ تومان به فروش رسید و به نرخ۱۱۳۵۰ تومان از مردم خریداری شد.

قیمت فروش یورو نیز ۱۳۱۵۰ تومان اعلام شد که نسبت به آخرین روز هفته گذشته افزایش داشته است. یورو از مردم ۱۳ هزار و ۵۰ تومان خریداری می شود.

 ۵ صرافی دولتی در خیابان فردوسی و با داشتن کارت ملی ،کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

قیمت روز ارزهای دولتی 

بر اساس اعلام بانک مرکزی ، قیمت ۱۶ ارز دولتی نسبت به پنجشنبه کاهش یافته است.  بانک مرکزی در جریان قیمت گذاری ۳۹ ارز دولتی موجود در معاملات امروز شنبه  ۱۷ آذرماه مرکز مبادلات ارزی نرخ ۱۶ ارز را نسبت به آخرین روز هفته گذشته افزایش و نرخ ۱۶ ارز را کاهش داد؛ البته نرخ ۷ ارز را هم ثابت نگه داشت.

برهمین اساس، قیمت دلار امریکا بدون تغییر نسبت به دیروز ۴۲۰۰ تومان تعیین شد؛ البته دولت اعلام کرده با دستور رئیس جمهور قیمت دولتی دلار امریکا تا فروردین ۹۸ ثابت خواهد بود. به همین علت ماه هاست که قیمت دلار تغییر نکرده است.

یورو در مرکز مبادلات ارزی با افزایش قیمت نسبت به پنجشنبه  ۴۷۸۳ تومان،‌ قیمت درهم امارات ۱۱۴۳ تومان و قیمت پوند انگلیس نیز ۵۳۴۶ تومان قیمت خورده و به واجدان شرایط دریافت ارزهای دولتی فروخته می شود.

5101712

قیمت خرید دلار در بانک‎ها

قیمت خرید دلار امروز با افزایش بیش از ۸۸ تومانی نسبت به آخرین روز هفته قبل در شعب ارزی بانک‌ها ۱۱ هزار و ۲۹۷ تومان تعیین شد. 

امروز بانک های عامل قیمت دلار را 11 هزار و 297 تومان و 4 ریال، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۸۵۹ تومان و ۴ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۴ هزار ۳۷۴ تومان و ۴ ریال برای خرید از مردم اعلام کردند.

گفتنی است قیمت خرید دلار با افزایش ۶۹ تومانی، قیمت یورو با افزایش ۱۲۴ تومانی و قیمت پوند با افزایش ۸۸ تومانی در بانک های عامل نسبت به آخرین روز هفته گذشته اعلام شده است.

قیمت ارز مسافرتی 

شعب منتخب بانکی امروز قیمت فروش ارز مسافرتی را بدون کارمزد ۱۳ هزار و ۲۳۵ تومان اعلام کردند. شعب منتخب یورو را با قیمت 13 هزار و 235 تومان و 7 ریال فروختند که با احتساب کارمزد 7 در هزار به رقمی حدود 13 هزار و 300 تومان می رسد. نرخ امروز نسبت به آخرین روز هفته گذشته با افزایش 127 تومانی همراه بوده است.

امروز قیمت یورو در صرافی های دولتی 13150 تومان اعلام شده که نسبت به آخرین روز هفته گذشته افزایش داشته است. البته یورو از مردم 13 هزار و 50 تومان خریداری می شود.با اعلام قیمت امروز فروش ارز مسافرتی در شعب منتخب بانکی و البته آغاز معاملات صرافی های دولتی، مشخص شد که امروز نیز قیمت فروش یورو مسافرتی گران تر از فروش یورو در صرافی های دولتی است.

مسافران می توانند برای خرید ارز به شعب منتخب بانک های ملی، تجارت، ملت، سامان و پارسیان  مراجعه کنند.